Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátként tekint rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátként tekint rám? Miért kért tőlem tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval én kapcsolatban voltam már vagy 8 éve, amikor megismerkedtem ezzel a férfival. Egyből tisztáztuk, hogy én foglalt vagyok. A pasinak akkor nem volt senkije. Én 2 évvel idősebb vagyok amúgy nála, ezt mondtam is neki. Sosem voltam fiatalabb férfival, igazából nekem ez a 8 éves kapcsolatom volt idáig, mással még le sem feküdtem. A lényeg, hogy elég sokat beszélgettünk ezzel a sráccal és elkezdtem vonzódni hozzá, mondhatni belezúgtam. 8 év után már csak barátként tekintek a mostani páromra, elmúlt a rózsaszín köd. Ezt pont meg akartam mondani, a srácnak, amikor közölte velem, hogy az exbarátnőjével újra együtt vannak. Aztán eltelt 1 fél év, közben kerültem ôt, mondván akkor biztosan benéztem és ő csak haverkodott velem, hiszen az exet választotta. Majd munka kapcsán találkoztunk, én roppant furán éreztem magam, hogy találkozni kell vele. Erre a munkán kívüli dolgokat is szóbahozta. Konkrétan kifakadt, hogy mennyire nem bízik a csajban, nem tudja mit csináljon, pedig részéről már lassan szeretne gyereket, de ez így nem fog menni, meg mindenki nyüstöli hogy szakítson vele, mert mások a terveik, nem illenek össze. Én totál zavarban voltam. Erre rá kérdez, hogy szerintem is szakítson e vele, csak néztem rá nem tudtam válaszolni. Aztán hebegett habogott, hogy azért még szereti, de bizonytalan, és nem látja a közös jövőjüket. Majd engem próbált faggattni, hogy együtt vagyok e még a párommal. Én honnan tudtam hogy megbízhatok benne? Ilyenek. Olyan érzés volt, mintha direkt elakarta volna mondani nekem hogy nem boldog, szakításon gondolkodik és jött információt szerezni rólam, hogy akkor most szabad vagyok e. Ha nem nyögi oda hogy azért még szereti, egyből mondtam volna neki, hogy ne hezitáljon szakítson vele, de így csak annyit nyögtem oda, hogy ezt neki kell tudnia. Utána már nem tudtunk beszélgetni, mert mások is oda jöttek, csak éreztem hogy folyamatosan engem néz. Majd mikor végeztünk a munkával az egyik kolléganőmmel közösen mentünk haza, esélyt sem adva, hogy oda jöhessen hozzám újra.

Mi a véleményetek? Most is csak benéztem? Akar tőlem valamit? Csak gyáva? Köszönöm szépen hogy elolvastad!


2021. júl. 2. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem elloptàl a pasid èletèből 8 èvet. Most meg viszket a csúnyàd
2021. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd mit akarsz hallani?

8 év után sem kellene barátként tekinteni a párodra, a tüzet táplálni kell, ha nem akarod, hogy kialudjon, ha meg elmúlt, akkor érdemes szakítani. Tekintve, hogy első kapcsolat 25 körül vagy, nagy hülyeség megalkudni.

A srác valószínűleg vonzódik hozzád, de ne emiatt akarj kilépni a kapcsolatodból, hanem magad miatt. Teszem hozzá 8 év után ez a kapcsolat megérne annyit, hogy javítani próbáld, mielőtt kidobod a kukába.

2021. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Az egyes válaszoló akkorát robbantott, hogy felesleges lenne bármi egyebet hozzátenni. Bár lehet, hogy a kérdező nem ezt akarta hallani. :)
2021. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Ettől a sráctól függetlenül lépj ki a kapcsolatodból, ha úgy érzed, hogy már csak barátként tekintesz a párodra!

Ha szakítottál, akkor ezt elmondhatod a srácnak.

2021. júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam én is így. Nem akar semmit se töled
2021. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten csak akkor mernétek kilépni, ha újba léphettek. Micsoda szerelem. Hát, összeilletek.
2021. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!