Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja lehet a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a barátomnak mostonában?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot már 3 hónapja vagyunk együtt. Mostonában kicsit megváltozott szerintem.

Régen mindig írt reggel hogy jóreggelt. Most meg inkább délutánonként ír.

Meg mostonában sokkal keveset beszélünk mint régebben és ez engem nagyon zavar.

Régen még éjfélig is eltudunk beszélgetni most meg van hogy 10 órakor azt mondja hogy fáradt meg megy aludni mikor egésznap nem csinált semmi megterhelőbb dolgot.

Úgyérzem hogy kezd egy kicsit elhanyagolni.

Most is szabadnapon van (7napot)és még egyszer se jött el hozzám

Mikor rakérdeztem hogy mikor talizunk akkor azt mondta hogy majd megálmodja hogy lenne jó

De azóta se írt semmit

Most a szabadnapjain a szüleinél van

Értem én hogy hiányzik neki a családja de szerintem rám is szánhatna időt mert most 2 hétre megy el és nem fogunk tudni beszélni se.


2021. júl. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Próbáld meg vele megbeszélni.

"Eddig kerestél, már nem keresel. Miért? Nem érdekellek már?"

2021. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Valószínű nem úgy érez ahogy te,csak gyáva bevallani.. akit érdekelsz,az bizony keresni fogja az alkalmat hogy beszéljetek és találkozzatok.. tisztázd le vele a dolgokat, mert hiába tepersz,ha közben ő nem foglalkozik veled. Egy kapcsolathoz 2 ember kell..
2021. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekled már sajnos annyira, mint régen:( tapasztalatból mondom, hiába fogsz beszélni vele, hiába kérdezel rá, szinte biztos, hogy annyit fog mondani, hogy szerinte minden rendben van.. neked kéne elküldened és olyat keresni, akit érdekelsz.
2021. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az az érdekes hogy mikor együtt vagyunk, találkozunk akkor meg azt látom hogy nagyon ragaszkodik hozzám

Megölel, csak úgy randomban elmondja hogy szeret meg higy hiányoztam neki

Nem értem

2021. júl. 4. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem is ezt csinálta az a srác, akivel ugyanezt tapasztaltam. De közben már mással volt. Tényleg, még ez lehet, hogy oké jól érzi magát veled, de mással is ismerkedik, és emiatt nem keres annyit, mert lefoglalja a másik. Nem látsz ilyesmi jeleket?
2021. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én az exemmel ugyen ezt csináltam. Első 3-4 hónapban új meg varázslatos volt minden aztán elmúlt és csak azért nem szakítottam vele még fél évig, mert gyáva voltam hozzá, közben meg "ragaszkodtam" hozza ha vele voltam élőben.
2021. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Gyáva volt és mellettem elkezedett ismerkedni egy lánnyal. Sőt annyira gyáva volt,hogy még a szemem elé se mert állni és megmagyarázni a dolgokat. Így már az adott hónapban szakítottam
2021. dec. 24. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!