Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ezekből lesznek a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezekből lesznek a nagy szerelmek?

Figyelt kérdés

A KÉRDÉS ELMÉLETI!


Adott egy férfi és egy nő, akik régóta vágyódnak egymás után szexuálisan, mindezek mellett megvan az alapvető szimpátia.

Arányaiban nézve 80% testi vonzalom, 20% szimpátia, jól kijönnek egymással.

A testi vonzalom pedig nem csak sima "jó csaj"-"jó pasi" Tinder match...hanem olyan szintű vonzódás, amit nagyon ritkán tapasztalunk. Már csak a gondolattól is felforrósodik az ember vére. És ez nem múlik.


Ki tapasztalt már ilyet? Az ilyen erős szexuális vonzalmakból lesznek az igazi nagy szerelmek/házasságok?



2021. júl. 15. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán ilyen mikor elsőre megvan az a bizonyos plusz... utána jöhet a többi...
2021. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván ez nagyon jó kezdés, de sok minden másnak is kell stimmelni még.
2021. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Lángoló szerelem lehet belőle, de a jó házassághoz ennyi önmagában kevés.

Ahhoz nem csak vágynotok kell egymásra, de tudnotok kell együtt működni.

Egy házassághoz sokkal jobb alap, ha nagyon hasonlóan gondolkodtok.

2021. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez az egyik legfontosabb alap. Nekem sajnos ennek ellenére nem jött össze pont azzal, akivel olyan mágneses vonzást éreztem, ami fizikailag bármilyen térben egymásrájába rántott minket.
2021. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt ilyen. Csak baj lett belőle. Személyiségzavaros volt ugyanis. Párkapcsolatra alkalmatlan. Szóval nem, szép lenne, de ez így önmagában nem garantál semmit, csak a fájdalom esélyét növeli.
2021. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Jó szex lehet belőle, a házassághoz ennél sokkal több kell.
2021. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 ugyanez.
2021. júl. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Éreztem ilyet 1-2x eddig, olyan szintű kémiát, vonzalmat éreztünk egymás iránt, hogy nem hittük el! Majdnem elégtünk :)

De sajnos életem legnagyobb csalódásai lettek ebből


Alakulhatott volna jól is elméletben, mert egy kapcsolatban ez is sokat számít, a vonzalom!

2021. júl. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, dettó kiderült, hogy azzal a 2 pasival mentális problémák voltak :(
2021. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez fellángolás, és a megszokás pár hónap után pontot tesz a végére, ha szexen kívül semmi se köt össze.
2021. júl. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!