Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom aljas dolog, de beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom aljas dolog, de beleszerettem valakibe aki nem kellett volna... mit tegyek? És a másik dolog, ő is viszont szeret úgy néz ki.

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Meg kell próbálni elfelejteni, ha amúgy esélytelen
2021. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent, hogy nem kellett volna? Ha ez kölcsönös, akkor mi akadályoz benneteket a tovább lépésben?
2021. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez engem is érdekelne hogy mi akadályozza hogy együtt legyetek?
2021. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Házas? Mert ha igen és belédszeretett elhagyja. Ha nem hagyja el,nem szeret szóval felejtős
2021. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat csak dolgozok nemtudok mindig fentlenni itt. Kölcsönös lenne de én nem mertem továbblépni mert igen , házas, évek óta nem jó a kapcsolata , de 4 gyereke van.

Nyomaszt,hogy nem lehetek vele de nem akarok az sem lenni tönkretesz egy családot ... amíg nem voltam benne nem gondoltam, hogy ezt ennyire sz.r átélni.

2021. júl. 17. 14:54
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Miért gerjed minden nő házas hapsira? Ez valami új irányzat? Ami tiltott az édesebb? És ha nem jön be? A kezdeti fellángolás ha elmúlik mi lesz? Esetleges megcsalásból indítani kapcsolatot hát.... Először lépjen ki utána etikus mással lenni.
2021. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan, mivel azt sem tudtam róla hogy az. Nekem az a bajom ha miattam kilép és utána mégsem lesz jó kettőnk között ( ezt sose tudni ) akkor én leszek a hibás .

Ma már egy papír nem garancia semmire.

2021. júl. 17. 15:48
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem, ha ő kilép akkor ugyanakkora a felelőssége. Kérdés megteszi-e. Nagyon gyakori hogy megszokott kapcsolatból kilépnek és utána rájönnek, hogy ez nekem mégsem jó. Ráadásul a bonyodalmakkal is számolni kell, nem jó alap egy ilyen egy kapcsolat kialakításához hidd el. Nincs tiszta lap, az energiákat a lezárásra kell fordítani, és ez nem tesz jót ha valaki egyből átmegy egy másik kapcsolatba. Egyébként már most kételyeid vannak, mi lesz később, szerinted ez így rendben van?
2021. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8. Ezt sose értettem ez nemattól függ valaki épp foglalt vagy sem.....kételyek egy új kapcsolatban mindenképp vannak hiszen sosem tudni mi lesz - jövő titka.

Vele csak annyi, hogy kivarok egy időt addig lép e valamit vagy szajhősködött. Ha nem lép nem lesz semmi. De ha lép nem akarok én lenni az úgymond hibás....

2021. júl. 17. 16:01
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Azt sem tudtad hogy az? Őszinte kapcsolatnak indul...
2021. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!