Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ennyire vonzó Florenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennyire vonzó Florence Pugh színésznőben?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki mennyire ismeri, a Fekete Özvegy filmben ő alakította az orosz kiscsajt, akinek nincs meg ki ő gugliban talál képeket. Szóval nem tudom mi az oka de szabályosan megbabonázott, pedig ha első blikkre ránézünk annyira nem nagy extra, kis szőke lányka, szép de nem annyira az a kiemelkedő istennő kategória, azért objektíven nézve elég sok ilyen kategóriájú lányt lehet találni. És mégis, nem tudom megmondani mi de valami NAGYON megfogja benne az embert, szabályosan rá vagyok függve, mint aki belezúgott. Nem tudom megmondani miért. Szerintetek mi van benne ami ezt okozza? Ki kéne deríteni mert lassan egészségtelenné válik a dolog. :D

2021. júl. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Colin Farrel volt rám ekkora hatással tinikoromban. Aztán kinőttem (-:
2021. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi van veled. Átlagos Csongrád megyei tüzépes kislány kinézete van.
2021. júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semmi vonzó nincs benne.
2021. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha szépen van kikerázva, akkor biztos megkeráznám, de nem csak őt!
2021. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!