Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ez a szerelmi vallomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez a szerelmi vallomás hogy hangzana egy férfi szájából, túl nyálas?

Figyelt kérdés
" Annyira haszontalannak érzem az életem. Inkább Neked adnám, hogy Te valóra válthasd az álmaid."
2021. júl. 26. 09:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szánalmas duma.


N

2021. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek adná nekem? Van nekem saját életem, aminek a keretein belül valóra tudom váltani az álmaim. Igazából értelmetlen ez az egész.
2021. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát de ha 2 életed lenne akkor sokkal több időd lenne a saját céljaid megvalósítására.
2021. júl. 26. 09:59
 4/32 anonim ***** válasza:
15%
Amikor nőkkel beszélsz, magadból indulsz ki. Ezt csak neked esne jól hallani, a nőknek nem. Ők akarják oda adni az életüket másnak, ők a szubok, ők a támogatók. Ők utálják, ha valamiben dönteniük, irányítaniuk kell. Szóval nem tudnának mit kezdeni vele, olyan mintha egy átlagos férfit dominálgatni próbálna egy csaj, taszító lenne, nem nőies.
2021. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

#4 szr duma, tudod ki lenne alárendelt. Csak szimplán hülye a szöveg. Nem kell ennyire nyálasnak lenni.


N

2021. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
4es: ja érdekes amit írsz. De ez a nő pontosan ilyen domináns szerepben van velem szemben. És mondhatni hogy kicsit férfias?! Én meg talán kissé "nő lelkű vagyok"
2021. júl. 26. 10:03
 7/32 A kérdező kommentje:
Najó akkor írjatok valamit jót
2021. júl. 26. 10:05
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Roppant prozainak gondolt, valojaban gagyi gondolatok. Mi itt pontosan a termekmegjeloles, amit felajanlasz? Rendekezzen az idoddel es a munkaeroddel? Erre barmelyik borsodi faluban talalsz valami csicskaztato reti negert. Az majd hasznot csinal az eletedbol. Egy no mit kezdjen egy ilyen szanalmas lennyel, mint te? Nekik nem erre van szukseguk. Keretlen vagy, mint egy porszivougynok. A haszontalad eleted nem kell masnak sem.
2021. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene nekem 2 élet, ezt az egyet sem akartam, de mostmár kénytelen vagyok túlélni és menni előre. Szeretem az életet a magam módján, de annyira azért nem élek jól, hogy duplázni akarjak.. Szóval kösz, de nem gyoztel meg.
2021. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8as: "Nekik nem erre van szükségük"

Azt gondolom mindenkinek más valamire van igénye/ szüksége. Nem mindenki ugyanúgy szeret és nem mindenki ugyanolyan szeretetre vágyik.


Nem azt mondom, hogy jó vagy rossz amit én írtam, csak szerintem nincs olyan leírtható "csomag" amire minden nő vágyik.

2021. júl. 26. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!