Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki a környezetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a környezetemben csak rövid ideig van egyedül, én meg évek óta. Nektek hogyan alakul a szerelmi életetek?

Figyelt kérdés

Olyan gáz hogy nekem még egy normális lánnyal sem jött össze kapcsolat. És évek óta nem is talalok senkit. Valakinek meg véget ér egy hosszú kapcsolata és rövid idő után talál újabb hosszú kapcsolatot.


Ti hogyan látjátok? 25 alattiak érdekelnek.


2021. júl. 28. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt páromra rátaláltam, 4 és fél évig voltam egyedül. De előtte minden másik alkalommal is ilyen hosszú ideig voltam magányos, minden kapcsolatom előtt. 24 éves voltam, mikor először barátom lett. Bocs, hogy nem vagyok 25...
2021. júl. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában mindig olyan lányba szeretek bele, aki másba szerelmes vagy túl jó hozzám. Tudom mit érzel. Baromi rossz egyedül lenni, míg másoknak a környezetedben van párkapcsolatuk. Én meg olyan szerencsétlennek érzem magam, hogy képtelen vagyok barátnőt szerezni, míg más velem egykorú ismerősömnek már többéves kapcsolata van, sőt van olyan lány ismerősöm (19 éves!!!) akit kb. 2 hete jegyeztek el. Nekem meg nincs senkim...

19/F

2021. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen lett az első kapcsolatom, ami azóta is tart, lassan 8 éve. Nem kerestem párt akkoriban, mert egyáltalán nem éreztem hogy bármivel is el lennék késve. A férjemmel egy rendezvényen ismerkedtünk meg, de egyikünknek se voltak ismerkedési szándékai. Jóban lettünk és végül a rendezvény után fél évvel jöttünk össze. Bocs, kicsit túl vagyok már a 25-ön.
2021. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így voltam én is. 23 éves koromban jött össze az első barátnő.

nem paráztam miatta, sőt örültem hogy a baráti körömben tagjainak könnyen összejön a párkapcsolat, mert legalább tudtam tanulni tőlük, mi hogyan mennyire működik, így nem úgy vágtam bele az elsőbe, hogy semmiről semmi fogalmam

2021. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!