Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfi, akit szeretek, ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, akit szeretek, ma eljegyezte a barátnőjét. Végignéztem, végighallgattam, közben megszakadt a szívem. Számára én barát vagyok, de én titokban szerelmes vagyok belé. A budiban sírógörcsöm volt, aztán mentem ki mosolyogni nekik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Kerüld a társaságát egy ideig, mást nem nagyon tudsz tenni.
2021. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Szakítsd ki, felejtsd el.
2021. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

neked hogy esne, ha a vőlegényed után egy másik nő áhítozna és sírna?


na, tartsd tiszteletben, ő nem téged szeret, neked meg kár sírni utána.


egyik rokonomról most derült ki, h. agydaganata van, neki inkább van oka sírni.

2021. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Én is voltam már hasonló cipőben annyi különbséggel, hogy nem volt eljegyzés. Most jön egy szomorúbb, fájdalmasabb időszak. Egy darabig szörnyű lesz, aztán elkezd javulni a helyzet. Megbékélsz a dologgal. Idővel helyre jössz lelkileg. Időbe fog telni, de rendbe fogsz jönni.
2021. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hadd meséljem el, akit érdekel, elolvassa.

Egy nagy buli volt rendezve. Csak ilyen sima kerti partinak volt hirdetve. Ott voltak ennek a férfi barátomnak a családtagjai, meg a barátnőjének is a családja jelen volt. Mindkettejüknek a legjobb barátai is jelen voltak, ezért voltam én is ott. A buli elején furcsálltam, miért van mindenki meghívva, hisz sokan nem is ismerték egymást. Például én se ismertem egyikőjük családját se, se a barátnőjének a barátnőit. Aztán az is feltűnt, hogy a barátnő nincs is jelen. És akkor figyelmet kért a barátom (akivel barátok vagyunk, csak én vagyok szerelmes) és elmondta, hogy a buli igazi apropója a lánykérés. Ez a bejelentés számomra olyan volt szó szerint, mint egy vödör jeges víz, ahogy mondani szokták. És akkor mindenkinek, nekem is asszisztálnom kellett a dologhoz. Egybegyűlve vártuk a barátnő érkezését, sokan telefont keszítették kamerázni. Mindenki izgatott volt, csak én voltam rosszul. Aztán fél óra múlva megérkezett a barátnő, aki nem sejtett semmit. Kérdezte, miért kamerázzák. És akkor fél térdre ereszkedett a barátom, elmondott egy romantikus szöveget, és feltette a kérdést. A barátnője hol vihogott, hol bőgött, aztán igent mondott. És akkor, ahogy elkezdtek ölelkezni-csókolozni, akkor tényleg fizikailag rosszul lettem. Csengett a fülem, fényeket láttam. Bementem a toalettre, és zokogtam. Bömböltem. Tuti, hogy volt olyan vendég, aki hallott engem, de nem érdekelt. Pedig aki hallott, az tuti azt is levágta, hogy miért sírok. De nem számított. Egy idő után összeszedtem magam, kimentem jópofizni, gratuláltam nekik, aztán egy indokkal leléptem hamar. Persze hazafelé a kocsiban is sírtam...

2021. aug. 2. 00:07
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Hú, az elég rossz. Voltam ilyen helyzetben többször is. Azt hiszem, hamarosan újra leszek. Nagyon nehéz kibírni, én a barátkozást hanyagolnám. Amúgy lehetne rosszabb is. Pl.amikor megnősül, vagy gyereke születik. Ilyenből is túlvagyok páron😕Visszasírod még azt az időt, amikor csak eljegyzés volt.
2021. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az agydagantos embernek bátorságot, lelkierőt, és javuló egészséget kívánok.
2021. aug. 2. 00:08
 8/25 A kérdező kommentje:
Az esküvőre csak akkor megyek el, ha addigra kiabrándulok belőle. Mert ha még ugyanezek az erzéseim meglesznek, tuti nem megyek el. Nagyon nagy lelki nyomás lenne nekem most az esküvőjükre elmenni. Ha addigra elcsitulnak az érzéseim, akkor persze elmegyek. Ha már nem zavar, ha látom mással egybekelni.
2021. aug. 2. 00:12
 9/25 A kérdező kommentje:
Még annyit akarok mondani, hogy olyan morbid érzés volt, hogy mikor nekem épp megszakadt a szívem, mindenki ünnepelt, ujjongott, gratulált, tapsolt, mosolygott... Nem szó szerint, de az én nyomoromat ünnepelték. Azt éltették, ami nekem olyan szívbemarkoló volt. Az, hogy teljesen egyedül maradtam a szívfájdalmammal, tovább fokozta.
2021. aug. 2. 00:15
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaj ne, épp most írta: "Hogyhogy olyan hamar el kellett menned?" Nem akarok beszélni most vele, pláne nem erről. Különben meg az is lehet, hogy megtudta azóta valamelyik vendégtől, hogy a budiban bőgtem. Nem voltam halk, tuti hallott pár ember, és ha nagy szájuk van, elmondták neki.
2021. aug. 2. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!