Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt nárcisztius férfi párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nárcisztius férfi párotok? hogy indul egy ilyen szerelem, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 02:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Arra, hogy szóba se állj vele!
2021. aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt, bár nő az illető, én férfi. Arra kell figyelni, hogy mihelyt felismered a nárcizmust, menekülni kell fejvesztve, nagy sebességgel, és a lehető legmesszebb. Amikor megállsz levegőt venni, akkor tiltani, törölni mindenhonnan azonnal. És utána még gondolni is tilos az illetőre. Ha szerencséd van, akkor megúszod ép elmével. Ha nincs, akkor csúnyán megszívtad.
2021. aug. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ugy, hogy elotte megkerdezi a no, hogy mik a jelek.
2021. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Futni kell, jó messze. Minek akarsz egy ilyen szörnyeteggel összeállni?
2021. aug. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Figyi, ha annyira kasu vagy, hogy nem birod leirni azt a szot, hogy narcisztikus, masold ki a napi 537377836367838 hasonlo kerdes valamelyikebol :)



37F incel

2021. aug. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elején habosbabos. Nagyon kedves nagyon rendes, mindent is megad amire csak vágysz aztán addig tart a boldogság ameddig isteníted. Amikor icipicit mást is emlitesz,hogy xy mennyire ügyes vagy okos vagy sikeres stb akkor egy rettenetesen utálatos gonosz emberbe akadsz.

Én nőben ismertem ilyet. 4évet kinlódtam mire megszabadultam tőle. Ugyanis szakitáskor fűt fát megigér, hónapokig olyan mintha kicserélték volna.

2021. aug. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon romantikusan indult. Jöttek a randik,tele volt a szobám virágokkal, szerelmes CD-k, levelek, minden nap 20 sms. Az őrülete első jelei a folyamatos utánam nyomozás, ablakon leskelődés volt, utána

a lobbanékonyság minden apróság miatt, ami nem úgy volt ahogy ő akarta. Alig több, mint két évvel ezután már egy kisebb akcióterv kellett, hogy kiszabadítsanak, mert bucira verte, rugdosta a fejemet, elvette a pénzemet, az irataimat. Hónapokig tartó zaklatás, fenyegetés, követés az utcán, őrjöngés a szüleimnél... Szóval tiplizz le, ha gyanús.

2021. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A nárcisztikus személyiségzavar a felismerése után azonnal és nagyon nagy ívben kerülendő. Azt mondanám, ha gyanús, akkor is. Nincs más lehetőség.
2021. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elején iszonyat lelkes, még alig ismeritek egymást, de már esküdözik, hogy te vagy élete szerelme. Elhalmoz ajándékokkal, figyelmességgel, mindig keres, veled akar lenni, a legjobbat akarja adni neked. Aztán ahogy jön valami kellemetlenség, mondjuk szóvá teszed, hogy nem tetszett valami, amit csinált mert rosszul esett neked, onnantól átvált pszichoba. Ami addig jó volt benned, innentől szörnyű lesz, megaláz, bánt, napokig nem jelentkezik, hogy kinlodj, aztán pár napra újra visszaváltozik. Ez így megy, amíg hagyod hogy kinozzon. 4 hónapot húztam le ilyen pasas mellett, utána 3 hónap kellett, hogy valamennyire magamhoz térjek. Öngyilkos akartam lenni mikor kidobott, na már áldom az eget, hogy csak ennyi jutott belőle.
2021. aug. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy indul mintha megtaláltad volna a másik feled. Rögtön élete szerelme vagy, valószínűleg pár hét múlva a házasságot emlegeti.

Egyszer csak derült égből valamin megsértődik. Te nem is érted, miért, de kiderül hogy hibás vagy, nagy dolgot követtél el ellene. Hiszti, talán sírás is. Te kérsz bocsánatot, de fogalmad sincs, miért. Kiengesztelődik, megint minden csodás. A következő ilyen esetig.

Egy idő után apró megjegyzéseket kezd tenni rád, más nőket dicsér, így apránként elveszi az önbizalmadat. Nem tudsz megfelelni, mert olyasmit kifogásol rajtad, amin nem, vagy csak óriasi erőfeszítésekkel, hosszú idő alatt tudnál változtatni. Elkezded szégyellni magad.

A hiszti a legváratlanabb időpontokban jön elő, ezért félsz vele társaságba menni.

Féltékenykedni kezd mindenkire. Lassan mas férfival szóba se mersz állni, úgy érzed, azzal is megcsalod.

2021. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!