Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vagy barátságo(ka)t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vagy barátságo(ka)t keressek az én helyzetem alapján? Hogyan járnék jobban? 20/l

Figyelt kérdés

Nagyon röviden:

Új város, új emberek. Régi barátnőim nem maradtak mellettem, mert senki sem kereste a másikat. Csak általános suliban voltak barátaim, középsuliban nem tudtam kapcsolatokat kialakítani.

Volt egy internetes kapcsolatom, ahol volt egy találka útközben, de hiba volt belemennem. A magány miatt maradtam tovább a mérgező társaságában. Nos, legalább nem indulok nulláról, viszont azóta még nehezebben ismerkedem, pedig hiszem azt, hogy léteznek jólelkű emberek. Nyilván velük szeretnék lenni, de a tapasztalatom alapján nincsenek a közelemben. Az emberek szemébe sem merek nézni.

Úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat megoldaná a belső feszültségem/önbizalmam/magányom/unalmas perceim, viszont ha ez is balul sül el, akkor tényleg kitaposott út a depresszióhoz.

Vagy jobb lenne barátságból szerelem? Vagy simán barátnőket szerezzek és majd ahogyan alakul tovább?



2021. aug. 5. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Koncetrálj a barátnők keresésére
Koncetrálj a párkapcsolat keresésére
14 szavazat
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mit szólnàl,ha magadat keresnéd meg kezdésnek?
2021. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# ez is jó ötlet:D De félek pszichológushoz menni. Gondolkodom még ezen.
2021. aug. 5. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal nő vagy, ha külsőleg nincs nagy gond pasid úgyis lesz, amint nem csak a földet nézed, de a szemeket is.

Próbálj barátkozni, az több munkát kíván, mintbepasizni.

2021. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg magadat belülről.

Tegyél magadban rendet.

Szép lassan építsd fel magadat,nézz bele az emberek szemébe,ha tetszik valaki szemezz vele ő sem fog megharapni,első lépésének szerintem jó.

Ha rosszabbul érzed magadat menny el pszichológushoz,nincs mitől félni,nem harap.


Helyileg merre vagy?

2021. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam egyikre sem, mert:

"Az emberek szemébe sem merek nézni."

Ezzel kéne valamit kezdened első lépésként. Minden mást csak utána.

2021. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen elsőkörben magadat kell megtalálni, építeni, aztán igaz(!!) barátokat. És végül a kapcsolatot, mire rendbe jössz lelkileg.


Téves elképzelés hogy az önbizalmi problemákat egy kapcsolat oldja meg.

Ezt mindig magadban kell lerendezni.

2021. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!