Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok lány hogyan tud rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány hogyan tud rövid időn belül új fiút megszeretni?

Figyelt kérdés

Én mindig ledöbbenek azon ha egy lány pár hét alatt új fiút szeret meg. Én fiú vagyok de én nem tudnám magam ilyen hamar túltenni, pedig elvileg a lányok érzelmesebbek mint a fiúk.

Másik meg hogy ilyen rövid idő alatt hogyan lehet olyan fiút találni aki tetszik is meg akinek a személyisége is tetszik. Ezt sosem értem.


2021. aug. 6. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy. Az ilyen lányok és fiúk kapcsolatfüggők, kb. mindegy kive, csak ne legyenek egyedül.

A másik lehetőség, hogy már azelőtt kihűlt az előző kapcsolatuk és beleszerettek az újba, hogy kimondták a szakítást.

2021. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az előzőt sem szerette!
2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazi szerelem. Sokan elképzelnek maguknak egy ideális partnert, aztán találkoznak valakivel, és azt hiszik, hogy ő az, és hopp, máris beleszerettek a saját ideáljukba. Aztán amikor jobban megismerik, és kiderül, hogy mégsem olyan, jön a csalódás, meg a vádaskodás, hogy átvertél engem. Holott itt saját magát csapta be a lány. De férfiban is van ilyen sok.
2021. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 10 év volt a leghosszabb és 3 év a legrövidebb, hogy újra szerelmes tudjak lenni. De inkább a 10 a jellemző. A kettő közt vagy nincs senkim vagy olyannal vagyok együtt, aki iránt nem tudok szerelmet érezni.

42 N

2021. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Evolúciós okai vannak. (bár lehet ezt le fogják pontozni... evvan)

Régen kegyetlenebb idők voltak, háborúk, éhezés, stb, a férfi elment háborúba, vagy jött egy ellenséges törzs és kinyírta a nő férfiját, és a nő egyedül maradt kiszolgáltatottan, egyetlen lehetősége, ha megszeret valaki mást.

Még csúnyább történet, amikor ellenséges törzs megölt minden férfit, nőket hagyták, majd megerőszakolták őket, magukénak megtartották őket. A nő ez esetben szülni kényszerül a párjának a gyilkosának, és hogy ne bolonduljon bele ebbe a szituba, kialakult ez a tulajdonság, hogy a múltbélitől elszakadjon érzelmileg és az újhoz kezdjen el kötődni. Arról nem is beszélve, hogy a nő jobban kötődik szexuális együttléttel (pont emiatt) + még másnak is szül gyereket akit fel kell nevelnie és gondoskodnia kell róla, bele is bolondulna ebbe az ember, ha nem tudná feloldani ezt a kognitív disszonanciát.

2021. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!