Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ennek a dolognak köze lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a dolognak köze lehet az eltávolodásunkhoz?

Figyelt kérdés
Egy sráccal az egyetemen ismerkedtem meg, elég jóban lettünk, mondhatom magunkat barátoknak. Feltűnően kedves és érdeklődő. Eleinte én nem tekintettem rá másképp, mert tudtam hogy egy másik lányt szeret, de a legutóbbi találkozásunk szerintem mindkettőnket felkavart kicsit. Szomorú voltam valami miatt, ő közelebb jött és megölelt, aztán egymásra néztünk, és kezdeményezett egy puszit a számra, ami bár nem csókértékű, de elég jó volt és közben meg is simogatott. Ezt azért is furcsálltam, mert tudom, hogy van egy régebbi kapcsolata, csak nem tudom, hogy hogyan nűködik a dolog kettejük közt, kicsit mi tha a srác a biztonságra menne hogy van valakije. Annyira váratlanul történt az egész hogy hirtelen mondani sem tudtam semmit. Mesélte hogy én is vonzom őt, de a barátnője melletti élet tetszik neki, és ha most köztünk csók lenne, elkezdene valamelyikőnk valamit érezni, és ő már így is nehezen állja meg hogy ne érjen hozzám. Utána úgy tettünk mintha mi sem történt volna, de közben érzem hogy valami azóta megváltozott. Már nem beszélünk hajnalokig, sokszor látom, hogy fent van, de az én üzenetem csak később nézi meg, pedig én nagyon is igényelném továbbra is a társalgásunkat. Ő kezdeményezett nalam és most ő az aki távolságot tart, csak nem értem, miért. Ami még fura volt hogy nem akart náluk találkozni, nehogy a barátnőjének a barátnői pletykálni kezdjenek. Nem értem őt, ő közeledik, majd taszít el. Mire volt ez jó?

2021. aug. 6. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem tudja hogy tetszik nekem, mert a puszi után látta rajtam hogy jó volt
2021. aug. 6. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

"Mesélte hogy én is vonzom őt, de a barátnője melletti élet tetszik neki"


Kb. itt ábrándultam volna ki belőle.

2021. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el, volt kapcsolatomban én is voltam így, hogy szerettem a barátom, de más fiú ia tetszett. Viszont én nem csókoltam meg más fiúkat, hanem szakítottam a barátommal amikor már más sráccal tudtam volna elképzelni a dolgot.
2021. aug. 6. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 7:41-kor már kiírtad ezt a kérdést, csak más címmel, és még szavazást is indítottál:


"Azt hiszem kezdek belé szeretni, de nem úgy alakulnak a dolgok amelyek ennek kedveznének, mit tegyek?"


ez ugyanaz, olvasd el az ottani válaszokat újra, mást erre nem lehet mondani

2021. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És ezek az emberek egyetemre jàrtak...


EQ nèlkül is van diploma, mint làtjàtok.


Ha komolyan gondolnà, nem otthagyta volna a csajàt miattad?

2021. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!