Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Vallottak már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Vallottak már nektek szerelmet úgymond a semmiből? Hogy nem ismerted vagy csak alig a fiút előtte? Mi lett a vége? F26

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Mamám szomszédja volt. Nem is ismertem, még látásból se... De ő engem igen.

Portásként dolgozok, úgy keveredtünk beszélgetésbe a munkahelyemen. Felvezette honnan "ismer". Azt mondta akkor is olyan szép voltam, amikor jártam mamámhoz látogatóba (kb 8 éves voltam). Tetszettem neki. Megkérdeztem hogy akkor ő pedofil, ha már akkor is bukott rám? 🤔 Erre nem tudott mit mondani

Én 24 voltam, ő meg olyan 40 körül

2021. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
1. úgy gondolta hogy szép kislány voltál nem hiszem hogy szexuálisan értette.
2021. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 harebell ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek mindig azonnali visszautasítás lett a vége.
2021. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Messengeren kezdtünk el beszélni, távol éltünk egymástól, szóval sosem találkoztunk személyesen. Belementem a beszélgetésbe,mert azt mondta nem zavarja, hogy én nem keresek párt, csak barátkozni akarok. Zenéket cseréltünk, gyakorlásképp angolul cseteltünk egymással meg hasonlók, aztán kb. 2 hét után szerelmet vallott. Amikor mondtam neki, hogy bennem interneten keresztül 0 találkozás után nem tudnak ilyen érzések kialakulni, találkozót kért, amit én visszautasítottam, mert 16 voltam és a szüleim valószínűleg nem engedtek volna egyedül utazni 300 km-t egy 20 éves vadidegen emberhez. Ezek után valamiért úgy próbált meggyőzni, hogy találkozzunk, hogy elküldött valami hihetetlen mennyiségű képet a f@rkáról. Tiltottam.

22L

2021. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő kellemetlen volt, egy kollégám küldött ismeretlen számról üzeneteket. Egyértelműen semennyire nem vonzódtam hozzá, eszembe sem jutott, mint lehetséges partner.
2021. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet nem vallott ugyan, de volt ezer éve egy srác a buszról, aki reggelente látott engem. Majd egy közös ismerős által rám talált. Rámírt és mondta, hogy örül nekem nagyon. Igazából nekem is tetszett. Úgyhogy 7 éves kapcsolat lett belőle. :)
2021. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hál' Istennek. Nem tudom hogyan reagáltam volna rá. Nem szeretem, ha a semmiből lerohannak.
2021. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! eddigi tapasztalat hogy ne pedo időből hivatkozz a lányra, ha ismerkedsz és ha elutasít akkor pedig ne küldj farkadról képeket az nem használ. De ha tetszel neki vagy vonzódik hozzád, akkor nyert ügy. :))
2021. aug. 7. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as Ez az alap, ehhez nem kell tapasztalat. Finomíts a potméteren.
2021. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csavargatom csavargatom a potmétert de nehezen áll vételre :) ha erre gondolsz? :)
2021. aug. 7. 21:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!