Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erről a párról mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről a párról mi a véleményetek? (Képpel) kepkuldes.com/image/AN3xoH

Figyelt kérdés

Láthatjátok ti is van köztük vagy 40-50 év. A "srác" nem gazdag és nem is jóképű. A nő annyira nem tűnik gáznak. Mi vehet rá egy fiatal nőt,hogy egy 60-70éves nem tehetős csúnya(?) férfival összejöjjön aki a nagyapja lehetne? Amikor vajna timikék és várkonyi andikák összejönnek idősebb milliárdosokkal az érthető. De ilyen esetben mi lehet vonzó egy ilyen öregemberben? Már láttam ilyet máskor is,ballagáson voltunk és egy kb. 25-30 körüli nő volt ott egy 60-70 éves öregemberrel, az a tipikus csóró kisnyugdíjas. Azt hittem a nagyapja,de a többiek mondták,hogy a barátja :D


Mi lehet vonzó egy fiatal nőnek egy csúnya ápolatlan igénytelen csóró öregemberben? Apakomplexus vagy más problémak fejben?



2021. aug. 13. 17:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2021. aug. 13. 17:03
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell milliardosnak lenni, egy ilyen kapcsolathoz.

Elég,ha van egy lakás,az öregnek nem nagyon van semmije, egy lakásért is simán razsallhat

2021. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nincs új a nap alatt, ezt a képet valamikor a kétezres évek elején készítették ( [link] és ha már akkor voltak ilyen ügyek, ma is vannak. Fordított nemekkel szintén, van egy múmia rokonom (ronda 80 körüli öregasszony, szerencsére nem vérrokon), akinél élősködik egy tőlem alig idősebb srác... De ismertem még egy férfit, aki ilyen volt, alibi-munkája volt csak, mert a nőjének volt elég pénze.


Nőknél pedig egy külön archetípusa van az ilyen "kapcsolatokban" résztvevőknek.

2021. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Talán apakomplexus-ra tippelek..az egyik előző munkahelyemen is volt egy pár (gyerekekkel) ahol a férj gyakorlatilag a nő (bár közel sem nézett ki olyan jól mint ez a nő a képen) nagyapja lehetett volna. Mindketten most is ugyanabban a gyárban dolgoznak. A pasi műszakvezető a nő minőség ellenőr tehát azt se lehet mondani hogy olyan jól keresnek.
2021. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3-as

Nem jó a link ami írtál.

2021. aug. 13. 17:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy igen fordított esetre is van példa. Egy 40-50 körüli elvált több gyerekes ismerős nő aki mondjuk úgy nagyon nem csinos és átlagos pénzügyi helyzettel rendelkezik, egyszer egy 25év körüli sráccal jelent meg nálunk,kb az anyja lehetne,kinézetre is. Én levágtam,hogy a barátja anyám viszont nem,rákérdezett,hogy ő a fiad? :D Azt a kapcsolatot sem értettem a srác részéről,de lehet még most is együtt vannak,már évek óta nem találkoztan velük.
2021. aug. 13. 17:29
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

5.


Akkor mindegy. A lényeg, hogy akkor volt egy ember aki feladott egy hirdetést, hogy albérletet ajánl valakinek ingyen - vagyis nem ingyen, hanem "természetben történő megfizetésre" és elég sokan reagáltak rá, az egyikük levele pont azt ecseteli, hogy neki mindegy, csak lehetőleg heti egynél többször ne kelljen lefeküdnie vele. És mindez a kétezres évek eleje-közepe táján.


A mai árak és helyzet mellett tuti van aki ilyen dolgokért elvállal olyan dolgokat, amiket mások nem.


De mondom, férfiben is ismerek ilyet, aki elvileg 1996 óta munkanélküli, de a - nem túl előnyös külsejű felesége annyi pénzt keres, hogy esze ágában nincs dolgozni. Amolyan "életművészként" csak elvan a hobbijaival.

2021. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


Így ok.

2021. aug. 13. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
A ház érhet pár milliót és az már sokaknak elegendő, hogy rámenjenek az ilyen butákra!
2021. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg a lány igenis nagyon gáznak tűnik. Se nem szép, se nem normális. :D
2021. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!