Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Foglalt és mellettem irogat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt és mellettem irogat?

Figyelt kérdés

Viszonzottak lesznek az érzések? Fog szakítani a másik mivel vehetem rá a szakításra?

Nagyon kétségbeesett vagyok :c


2021. aug. 19. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Te beteg vagy.
2021. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért? 2 éve beszélünk, találkozgatunk, szexelünk.

Mikor leszek több mint pótlék?

Ez miért lenne betegség?

2021. aug. 19. 23:37
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Semmivel. 2 év alatt már rég lépett volna. Csak ürítésre kellesz neki, másra nem.
2021. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ez betegség? Mindenki aki szerető az beteg?
2021. aug. 19. 23:41
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem leszel több, mivel nem vitt ki a hálószobából, nem vállalt fel, nem szervez veled még egy mozilátogatást sem.

Ilyenformán azt üdvözöl (lájkol), akit akar.

Nem számol veled. Nem vagy fontos. Nem vagy szempont.

2021. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltunk moziban még kézenfogva is megyünk majdnem mindenhol. Kocsival is visz magához is. Aggódik értem
2021. aug. 19. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor választás elé kell állítani, ha ez téged ennyire zavar.
2021. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de nekem undorító ha valaki mással van miközben kapcsolatban van - pótlék....ennyit érsz... és a másik is.. bocsi..


Se becsület, se tisztelet, se önértékelés.


Mintha nem lenne más aki szingli...

2021. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2 év után felejtsd el, rég szakított volna, ha kellenél. Ha meg akarod tartani a méltóságod, akkor rúgd ki azonnal!

Budapesten kézen fogva járni, meg hazamenni dugni nem nagy kockázat, falun szokott probléma lenni, bár lehet pont olyan naív buta lány a párja, akinek ezt is megmagyarázza; mint neked.

2021. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem magyaráz semmit de mikor kérdeztem hogy hogyan van az asszony és mennyire állnak rosszul arra nem válaszolt úgy mint régen

Nem tudom hogy kibékültek vagy sem vagy már nincs is meg

Heti 2-3szor ott alszok nála

2021. aug. 20. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!