Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy leselkedté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy leselkedtél a szerelmed után?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy tegnap mikor leszálltam a buszról, véletlenül észrevettem a lányt akit szeretek, hogy a megálló melletti parkban ücsörög a barátnőjével.


Aztán maradtam ahol vagyok és úgy csináltam mintha várnám a következő buszt, közben pedig feltűnés nélkül tudtam gyönyörködni benne. Ők nyilván nem vettek észre. :)


Nektek volt már ilyen, vagy ez nálam beteges?


2021. aug. 22. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

ő nem a szerelmed, mert nem jártok, és a birtokviszony sem áll.


ő egy nő, akire rá vagy csavarodva, és igen, ölthet beteges formát.


nézd meg A bagoly kiáltása c. filmet, youtube-n fenn van, épp erről szól


Robert Forrester az új élet reményében költözött a nagyvárosból egy kisvárosba. Azt reméli, hogy itt nyugalmat talál a gondjaira, mindenekelőtt arra, hogy feldolgozza a válását. Ám úgy tűnik, hogy a nyugalom csak átmeneti. Robert egyre inkább egy késztetést érez, melynek nem tud ellenállni. Amikor éjjelente hazafelé tart a kocsijával, minden alkalommal kiköt egy bizonyos háznál, amely mániákusan vonzza. Noha nem tudja a házban lakó lány nevét, kilesi annak minden mozdulatát. A lánynak vőlegénye van, így csak idő kérdése és a szenvedélyek elszabadulnak. (forrás: port.hu)

2021. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem a szerelmed, csak egy lány, aki tetszik. 14-16 évesen mindenki tesz ilyet, felnőtt korban odamegy.
2021. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Jól van, 1-es, azért ne essünk túlzásokba, a kérdező teljesen normális, ilyen esetben a legtöbb szerelmes ember nézelődött volna egy kicsit.
2021. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
És nehéz volt odamenned?
2021. aug. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ismerősöm azért vált el mert a férje nyomozgatort utána, leskelodott és mindenért számon kérte. Elege lett belőle és elvált. Hagyj fel a leskelodessel mert ez feltekenykedesi betegség. Később még durvább lesz. Ne akarj birtokolni azt a személyt akit még nem is ismersz!
2021. aug. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
De honnan veszitek, hogy birtokolja? Gyönyörködött benne, anélkül, hogy a lányt zavarta volna. Majd erőt vesz egyszer és odamegy hozzá, vagy elfelejti, ha nagyon nem megy. Ezért ne küldjük már szegényt orvoshoz.
2021. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

10 év múlva is a te uradodra emlékezzen mikor nyomozni fog a párja után. Gyonyorkodesnek lehet nevezni de később baj lesz belőle.

Az alkoholizmus is egy sörrel kezdődik!

2021. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!