Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből derül ki, hogy szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből derül ki, hogy szeret a párod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

A cselekedetekből érezni. Annyira egyértelmű! Ha nem egyértelmű, akkor ott gond van... Vagyis akkor jól érzed, hogy nem érzed: nem szeret.

Én pl. olyan dolgokból érzem, mint hogy milyen gondoskodó, törődő. Hogy hozzám bújik. Hogy mindent elmond.

Ez hogy "szeret", igazából nagyon enyhe kifejezés. Szereti a szüleit, a testvéreit, de amit irántam érez, az ezerszer több. Teljesen egyértelmű, nap mint nap, hogy én vagyok a legfontosabb személy számára a világon.

Én vagyok számára a társ, a partner, maga a nagybetűs Szerelem, a jövendőbeli, a legnagyobb kincse, titkainak örzője, védelmezettje, szövetségese, legjobb barátjánál is jobb és közelebbi személy az életében, a legfőbb bizalmasa.

2021. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Szépeket írtatok a szeretettel, szerelemmel kapcsolatban. Jó olvasni! :)

Hasonlókat éreztem én is, még az utolsó napon,az utolsó pillanatban is,...

mégis összecsomagolt és elment. Megcsókolt és ennyi. El se köszönt. Az előző éjszaka még egymás kezét fogva, összebújva aludtunk el.Mindez 7 éven keresztül.

Soha egy hangos szó, vagy vita nem volt köztünk,így minden borult amit a szerelemről, szeretetről gondoltam.

Tudom, nem a kérdésre válaszoltam, csak azért írtam le ami velem történt, mert hiába hittem hogy szeret a feleségem...

2021. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nő a párod, akkor soha semmiből nem tudhatod biztosan.
2021. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#12: Nagyon sajnállak, ezt nem lehet könnyű megemészteni. Mikor történt? És jól értem, a 7 év alatt- vagy legalább is a vége felé- neked kétséged sem volt, hogy szeretitek egymást és minden rendben van közöttetek? És azt tudod már, hogy miért hagyott el? Sok erőt kívánok neked és azt, hogy ne dugd homokba a fejed, mert meg kell értened és tovább kell lépned. Sok sikert hozzá!
2021. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekeimnél látom, hogy milyen az, hogy szeretik egymást a párjaikkal. Egészen pici dolgok, főleg testbeszéd. Szerintem nekik fogalmuk sincs ezekről. Jó látni, hogy szeretik egymást.

A szeretet pedig múlandó... a szerelem még inkább.

2021. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!