Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan exed aki miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exed aki miatt mindent dobnál?

Figyelt kérdés
Adott egy szakítás vagy olyan véget ért kapcsolat ami a körülmények miatt nem lehetett volna és te már azóta kapcsolatban élsz. Évek múlva felbukkan akiről azt hitted életed szerelme volt. Mindent dobnál érte vagy megfontolnád hogy mi változott és maradnál inkább a mostani kapcsolatban?

2021. szept. 1. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az első szerelmemért bármit.
2021. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom az elsohoz
2021. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe se jutna, nem véletlenül szakítottunk anno.
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem mert ha akkor is voltak olyan tényezők ami miatt szétmentetek még lehet, és tudod mi lesz utána. Ha együtt nem vagytok képesek megoldani a dolgokat, soha nem lesztek képesek, hanem mindig eldobjátok egymást, ha hasonló lesz.
2021. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

En úgy erzem nincs. Mindig a jelenlegi irant erzem, hogy barmit dobnék miattuk.

De tény, hogy a legelső szerelmem után akárhányszor komolyra fordult a dolog, mindig eszembe jutott, hogy na ezzel még egy pont annak a végére. Gyűlölöm, haraggal mentünk szét, de mégis eszembe jut. Lehet azért, mert tudom, hogy o viszont bármit, akárkit dobna, ha valaha egy esélyt kapna.

2021. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, de egy ex okkal ex. Soha nem jönnek újra össze vele. Az idő mindent megszépít és hajlamos az ember úgy vissza gondolni a dolgokra, hogy milyen jó is volt ez vagy az, de az ilyenkor nem jut eszébe, hogy mi vezetett a szakításhoz és adott esetben milyen rossz is volt. Úgyhogy ami engem illet, soha jönnek össze újra az exemmel.
2021. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan exem. Nem haragszok egyikre se, de nem akarnék tőlük semmit.
2021. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen, ha rájövök mit rontottam el és még mindig szeretem.


Egy igaz szerelem van az ember életében, és okkal nem tudja elfelejteni évek múltán sem.

2021. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobnék mindent, de nem is kellene.
2021. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteljesületlen szerelmemmel összejöttem, amikor lehetőségem nyílt rá. De exekkel sosem foglalkoztam.
2021. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!