Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már a környezetetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már a környezetetekben példát arra, hogy egy nagyon jóképű és eszes férfi beleszeretett egy csúnyább és butább nőbe?

Figyelt kérdés

Igazából arra vagyok kívancsi, hogyha ez fizikailag lehetséges, akkor mi ennek az oka? Olyan példát láttam, hogy egy szép és okos nő szeretett be egy szerényebb adottságokkal megáldott férfibe, példátlan a kapcsolatuk, mert a férfi teljes odaadással szereti a nőt évtizedek után is.

Fordítva én erre nem láttam példát mert a férfi kilépett az ilyen kapcsolatból (pár hónap után) amint képbe került egy jobb nő (nem, nem "csúnya-gonosz" emberek a férfiak, mert 2 db ilyen példat láttam, és a nőkre is tudnék rosszakat írni).

Nyilván nem láttok bele teljesen mások életébe, de ha van tapasztalatotok ilyen téren (vagy ti vagytok ilyen kapcsolatban) nagyon érdekelne mit gondoltok - tudom, hogy mindkét nemnél ritka jelenség az igények leadása.



2021. szept. 3. 04:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ilyen kapcsolatban vagyok. Az alakom jó, de az arcom egyáltalán nem szép, nem vagyok kifejezetten buta, de az IQ-m és az EQ-m is bőven elmarad a férjemtől.


A férjem azt szereti bennem, hogy jószívű vagyok és amikor ő nem mer megtenni valamit (kis dolgokra gondolj, pl. odamenni a társaságban egyedül elveszetten álló emberhez, esküvőn berángatni a tánctérre azokat, akik vágyódva néznek, szülinapi bulit szervezni annak az ismerősnek, aki tavaly nem szervezett magának, mert félt, hogy senki nem jön el), azokat gondolkodàs nélkül megteszem és max. később rágódomazon, hogy jó ötlet volt-e.

2021. szept. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1# én is ugyan ezért szerettem bele a volt barátnőmbe
2021. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Általában ez a helyzet. A legtöbb párból, akiket látok, a férfi néz ki jobban.
2021. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Bar leszogeznem, nem vagyok egy Chris Hemsworth, de viszonylag jokepu vagyok es jol oltozott, es eleg jo eszem van, es az elozo baratnom nem volt a legszebb, kisse telt, enyhen csale fogak, pufika arc, de valahogy noiesseg sugarzott belole, meg nem tagadom az agyban is eleg jol kifejezte ezt.
2021. szept. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
persze. a kinézet és az ész csak kettő a sokféle emberi érték közül.
2021. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, igazán szerelmesnek csak sugárzóan szép lányok párját láttam.

Olyat láttam többet is, aki miután nem jött össze neki a nagy szerelem a sugárzóan szép lánnyal, feleségül vett egy szürke verebet vagy kifejezetten csúnya nőt. Hát sok boldogság nincs ezekben a kapcsolatokban, én azt látom. Az egyik ilyen pasi pár év alatt hozzácsúnyult a feleségéhez és egy halott tekintetű, koravén ember lett 40 éves korára. A másik kiposztolta, hogy a feleségem és a szerelmem: a fotón az autója volt és a felesége. Majdnem írtam neki, hogy ez ritka paraszt dolog volt tőle, de inkább visszafogtam magam. Pár év múlva elváltak. Amúgy a srác kifejezetten helyes volt és 20 éves kora körül halálosan szerelmes egy álomszép lányba, de a szülők hívők voltak és a lelkipásztorral összefogva szétszedték őket (a lány is szerelmes volt belé.) Aztán pár év múlva feleségül vette a gyülekezet tényleg legcsúnyább lányát, kb. mint Quasimodo, na aztán meg sok év múlva posztolgatta, hogy a feleségem és a szerelmem...


Nekem nem hiteles az, amikor egy helyes férfi egy kifejezetten csúnya nőt választ. Főleg akkor nem, ha előtte meg egy világszépe csajba volt szerelmes évekig. Utána szeretheti a szürke verebet, nem azt mondom, de soha nem fog érte úgy rajongani, mint azért, akibe szerelmes volt.

2021. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt látom, hogy a férfiakra jellemzőbb a megalkuvás ebben a kérdéskörben (van példa a fordítottjára is mondjuk), bár nem láttam ilyen hosszú éveken át tartó ellébecolást még, mint amit te tapasztaltál kedves utolsó, kijózanító volt olvasni a véleményedet.
2021. szept. 4. 00:32
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, mindkettő hívő volt, már eleve a párválasztásuk is olyan agyament észérvek mentén történt, amiknek semmi köze a szerelemhez. A lelkipásztorék nem sokra becsülték ezt az érzést. A házasság örök szövetséget jelentett, meg se fordult a fejükben, hogy valaha is elválhatnak. Aztán 1-2 esetben mégis megtörtént. Az egyik srác elvált kb. 8-10 év után, a másik kb. 20 éve benne van, egyszer láttam őt, a felesége belekarolt, a srác lehajtott fejjel ment és olyan volt, mint egy rabmadár a kalitkában.
2021. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!