Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban szereted a párodat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szereted a párodat és szerelmes is vagy belé?

Figyelt kérdés
Kort és nemedet is írd meg.

2021. szept. 5. 00:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Vagy csak úgy együtt vagy vele?

Miért?

2021. szept. 5. 00:40
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Hosszútávú együttélés megtévesztő lehet. Olyan mély addigra a szeretet, lehet, hogy olykor úgy tűnik, hogy megszokás. Aztán jön egy kényszerű, hosszabb távollét, és akkor érzed azt a mély, az egész bensődre fizikailag is kiható szeretet, s hogy nem tudsz nélküle élni, ugyanolyan szerelmes vagy, mint 20 éve. Csak a mindennapok elfedték. Létezik életre szóló szerelem, csak nem mindenki veszi észre. F 55
2021. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
9. éve. Igem
2021. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Szerelmes se vagyok és már nem is igazán szeretem 🤷🏼‍♂️ 29 éves kapcsolat. 48F
2021. szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

9 éve. Szeretem mint egy batátot, egy szülőtársat, egy embert, de szerelmes már nem vagyok.

29/N

2021. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Alakuló kapcsolat, bármi lehet még belőle. Úgyhogy most még csak úgy együtt vagyunk, aztán majd idővel kialakulnak érzések... látok rá esélyt. ;)

40+N

2021. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Imádom őt, odavagyok érte, amikor együtt vagyunk, rajta is ugyanezt érzem. Szintén friss, alakuló kapcsolat. 😊 30+ N
2021. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

10 éve vagyunk együtt, nem vagyok szerelmes, inkább csak egy társként szeretem. Konkrétan élünk egymás mellett, nincs veszekedés vagy hasonlók szerencsére, de ha nem látom napokig az sem visel meg.

26 vagyok és lány.

2021. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Négy éve vagyunk házasok, egyet értek a kettessel. A hétköznapokban sokszor magától értetődőnek veszem őt, de aztán elég egy-egy kimenős nap is, hogy rájöjjek, hogy mindennél jobban vele szeretek lenni. Szerelemből házasodtunk, nekem ő mindenben tökélletes.
2021. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2) nagyon szépen leírta.

8 éve vagyok a férjemmel, egyértelműen szerelmes vagyok a mai napi - de ostobaság lenne pont ugyanolyan formában várni ezt magunktól, mint az első időszakban.

2021. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!