Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem a munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a munkahelyemen egy nőt, akibe iszonyatosan beleszerelmesedtem. Olyan gyönyörű a szeme és a mosolya. Csupa élet. Ha ott van, nem tudok nem mosolyogni. Sőt, folyamatosan vigyorgok mint a tejbetök. Hogy lehet egy ilyen nőt megkaparintani?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy tetszél neki. De ha nem tetszel, akkor vigyorogj tovább. Hátha jobban érzed majd magad tőle.
2021. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Munkahelyen, kollégával, SOHA NEM KEZDÜNK!
2021. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni. De ne a távolból csodáld, mert ugy nehéz lesz szóba elegyedned vele.


Odamész mellé, és köszönsz neki, és megkérdezed, hogy van, és mosolyogj mint egy tejbe tök. :) Az hatékony, és kérdezd meg hogy mit fog ma csinálni, kezdj el beszélgetni a munkáról, aztán dicsérd meg a ruháját, frizuráját légy kreatív és udvarias uriember, és figyeld mi érdekli, mert ugy minél tovább tudsz vele mélyebb beszélgetést folytatni, és annak az az előnye, hogy intellektuális beszélgetésnél jobban megismered és ő is téged. Aztán eldöntöd, hogy továbbra is tejbe tök mosollyal csodálod, vagy mégsem annyira olyan mint ahogy elképzelted. A lényeg hogy hívd el teázni, ősszel már forró csokoládéra is elhívhatnád és stb. és stb. Vagy szimplán csak sétálni.


A munkahelyi szerelemnek is van jó oldala is.


Nézz ilyen filmeket hátha motiválódsz majd.


Én tegnap néztem egy ilyen filmet épp az a címe, hogy Télanyó. :)

Youtube-on keress rá.


Egy két gyermeked anyuka amolyan Mátyás királyt játszik télapó ruhába, de amugy egy áruházi alkalmazott, aki több munkát vállal, hogy a nagyobbik fia ösztöndíjat kaphasson, mert nagyon tehetséges nyelvek terén. A főnöke ugyanezt csinálja amit te, ha meglátja tejbe tök mosollyal csodálja.


Na dönts bárhogy én drukkolok neked. :D


Szerintem vétek lenne nem próbálkoznod nála, legalább kideríted, hogy van-e párja, vagy egyedülálló, ez is egy előre lépés, lényeg, hogy merj odamenni mellé és beszélgetni vele.

2021. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Egy két gyermekes anyuka
2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is valtoztass a hozzaallasodon. Ne "megkaparintani" akard. Ez sokkal fontosabb, mint gondolnád. 42F
2021. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ösnek igaza van! A megkaparintani szot valahogy tegnap nem láttam. #3-as vagyok.
2021. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!