Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha valakivel randizgattok és az elején nem szimpatikus az illető, nem érzitek a szikrát stb. Hogyhogy egy bizonyos idő elteltével mégis összejöttök vele?

Figyelt kérdés

Az imponál nektek ilyen helyzetben ha mondjuk kitartóan mégis próbálkozik? Vagy olyankor randizgattok mással is és azok alapján mérlegeltek, hogy ehhez képest viszont nem is volt rossz? Vagy mégis mi az a hatás ami miatt ez átfordul bennetek?

Kérlek írjatok kort is a válasz végére.

28/F


2021. szept. 22. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ne mosd ossze a dolgokat. aki elsore nem szimpatikus, azzal biztosan nem lesz tobb randi, osszejonni meg vegkepp nem fogok vele.

en szemely szerint mar akkor se randizgatok vele tovabb, ha nem erzem a szikrat. minek?! majd jon olyan, akivel erezni fogom.

azt viszont el tudom kepzelni, hogy valaki megismer egy ferfit, nem randizos helyzetben, hanem pl. munkahelyen, barati tarsasagban es eleinte nem hozza lazba, aztan ahogy egyre jobban megismeri, elkezdeni megkedvelni es vonzodni hozza. ilyen lehet, mondjuk ez egyenfuggo, magamon azt vettem eszre, ha elsore nincs meg a kemia, akkor felejtos a dolog.

2021. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az első randi, találkozás után nem szimpatikus, de a férfi mégis hajt és teper érte.
2021. szept. 22. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!