Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy történhetett ez? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetett ez? Hogy olyasvalakibe szerettem bele, aki a lehető legtávolabb állt az ideálomtól?

Figyelt kérdés

Azt, hogy leszbikus vagyok, már majdhogynem az óvodában tudtam magamról, azt viszont megfogadtam, hogy soha az életben nem kezdek kopasz lányokkal, mert magam sem tudom, miért, de idegesítő, ellenszenves bagázsnak tartottam őket, erre nem olyan rég közel kerültem egy lányhoz, aki nagyjából így néz ki:


[link]


Halálosan szerelmes lettem belé, szinte remegek a közelségétől, a mosolyától, a hangjától, úgy egyáltalán az egész arcától, tekintetétől, azon kaptam magam, hogy szomjazok minden vele együtt töltött időt, odavagyok a hobbijaiért és én is a legnagyobb örömmel vezetem be őt az én világomba, pedig a kezdetek kezdetén őt is ellenszenvesnek láttam ránézésre, most pedig ott tartok, hogy a világ leggyönyörűbb, legcsodálatosabb teremtését látom magam előtt és már én vagyok úgy vele, hogy bármi áron, de muszáj elnyernem a szívét.



2021. szept. 23. 12:54
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem leírtad, hogyan lehet ez.


Az emberek személyiségébe szeretsz bele, a testi vonzalom másik (bár nem teljesen független) dolog.


Én is olyasvalakivel vagyok együtt másfél éve, aki külsőre totál nem volt az esetem, de személyiségre beleszerettem, és a vonzalom is hamar megjött :)

2021. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hülyeség az ideál...
2021. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az emberi természet ilyen, kiismerhetetlen.
2021. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a hosszú, hullámos, dús hajú lányok tetszettek (ha nem ér legalább mellig abszolút átnézek rajtuk), aztán én is találkoztam egy kopasz lánnyal, és nagyon bejött... talán a szexi vékony nyaka, vagy a helyes kis buksija, mosolya, de még én is elcsodálkoztam magamon :)

Egy Vác melletti kis faluban lakik a lány - csak nem egy személyről beszélünk? :)

2021. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vác melletti? Akkor biztos nem! :) Amúgy köszi, hogy válaszoltatok! Álmomban nem gondoltam volna, hogy ily fordulatot fog vetni az életem. Mármint jó értelemben! :)
2021. szept. 24. 08:15
 6/9 anonim ***** válasza:
azt hittem már azt írod, hogyan lehet hogy még is egy férfi tetszett meg..
2021. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetben azért nem vonzódtak a kopasz lányok mert azt férfiasnak tartottad te viszont úgy gondoltad a nőkhöz vonzódsz.. az elméd rejtve utal arra, hogy valahol mélyen a férfiak is érdekelnek ..
2021. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a rovid,fekete haju, vastag szemoldoku, jóképű pasik tetszettek.


Most orulten beleszerettem valakibe,aki gondor haju, nem fekete haju, nem vastag a szemoldoke, nem tipikus szépfiú. Simán elmennék mellette az utcan, ha ismeretlenul szembejonne, eszre se venném.

2022. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Szoval ő a leheto legtavolabb all az idealomtol...

Nagyon odáig vagyok érte...



Ez az ideal nem egy felallitott, tervezett ideal, hanem statisztika, mindig ilyen pasijaim voltak.

2022. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!