Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy introvertált emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált emberhez milyen társ illik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 01:13
A kérdező szavazást indított:
Egy másik introvertált
Egy extrovertált
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Inextrovertált
2021. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Az mi? A kettő keveréke? 🤔

2021. okt. 2. 01:26
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Olyannal, akivel jól érzik magukat... Ez marhára nem ennyire egyszerű, mivel az ember sokkal több tulajdonságból áll ennél.

Van olyan introvertált, aki az extrovertáltakat preferálja, mert kimozdítja őket a komfortzónájukból. És miért ne működhetne?

De olyan is van, aki inkább a hozzá hasonló introvertáltakat preferálja, mert egy ilyen ember mellett komfortosabban, nagyobb biztonságban érzi magát. És ez is miért ne lehetne működőképes?

Persze fontos, hogy introvertált alatt ne egy tutyimutyi, megszólalni sem merő valakit értsünk, hanem egy egészséges felnőtt embert, aki inkább befelé néz.

Szóval, nincs szabály és egyetemes igazság.

2021. okt. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azt fejezi ki, hogy igazából mindegy.

A kettő keveréke az ambivertált, én annak tekintem magam, a túl sok egyedüllét és a túl sok társaságban töltött idő szintúgy lefáraszt, bár vannak napok, mikor non-stp egyiket vagy másikat igényelném.

Az, hogy ki illik hozzá, az introvertáltság mértékétől függ: nekem is vannak introvertált barátaim, de ők olyanok, hogy el lehet velük tölteni órákat, dumálgatni, sőt inni is simán lehet velük, de vannak ennél zárkózottabb introvertáltak, akik nem szeretnek embereket látni, úgy egyáltalán. Hozzájuk nem is az a fontos, hogy intro/ambi/extrovertált a párjuk, hanem, hogy tiszteletben tartsa a habitusukat és, ha ki akarja mozdítani az adott embert a csigaházából, azt szép fokozatosan tegye, pl ne akarja nagy tömegbe, zajba, 20 fős ismeretlen társaságba vinni meg ilyenek.

2021. okt. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Akivel minden másban megtalálják a közös hullámhosszt. Két látszólag ellentétes személyiségjellemző lehet egymást ütő és egymást kiegészítő is. Mindegyikre van példa.
2021. okt. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy introvertálthoz sztem egy 40%ban extro, 60%ban introvertált illik. Ki is mozdítja otthonról, de ő is inkább jobban intro mint extro. Na jó, ebbe már belezavarodtam.
2021. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A gyakorlatban az introvertált és az extrovertált nőknek is extrovertált férfi kell.
2021. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Ambivertalt 🙂
2021. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 harebell ***** válasza:
96%
Olyan, amelyik illik hozzá, ez lehet intro- és extrovertált is. Nem ezen múlik.
2021. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindig extrovertàlt pasijaim voltak, a férjem is az. Halàlra unnàm magamat egy olyannal, mint amilyen én vagyok.
2021. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!