Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szakítás után újra összejött az exével?

Figyelt kérdés
ha igen milyen volt utána a kapcsolat

2021. okt. 2. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
nem fog veled össze jönni ha te szakítottál vele, ahhoz elég nagy baromnak kell lennie valakinek ..
2021. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár hónapig nagyon jó volt a kapcsolatunk, utána ugyanolyan rossz mint előtte úgyhogy ismét szakítás lett
2021. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem lett jobb. És nem miattam.
2021. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utána már amolyan laza.

Már nem volt meg köztünk az az igazi szoros bennsőséges kapocs ami összeköt/összetart. Az már elveszett.


Onnanstol valahogy nem volt mar rozsaszin köd meg illuziok meg semmi hasonlo sem, csak a racionalitás realitás.


Ahol egyszer vége, ott már végérvényesen vége, ha egyutt is maradnak/vannak/lesznek ujra, akkor is valojában vége van, le lett zárva, minden mas csak látszat, illuzio, önbecsapas.


Ami nem baj mert lehet kell ez mert mondjuk nem megy az elengedés, vagy belátni azt hogy ezt már hagybi kell, vagy nincs mar nincs ló, akármi oka lehet, csak azt szem elott kell tartani hogy ez ezer biztos hogy nem az igazi kapcsolat, nem szabad rá alapozni nem szabad hamis reményeket szövögetni stb. De az egy szakitas utan kibekules utan nekem már nem is megy. Hogy valaki ezek utan képes lenne a szememben nagy ő-vé változni.


Ha vkivel egyszer vége utana nekem már csak egy aima járás csak az egész.


Illetve erre a kapcsolataim se cáfoltak rá. Egy sem jegyzett el szakitas kibekules utan. Egy sem vette már komolyan a kapcsolatot szakitas utan. De en sem.

Lehullt rolam a rozsaszin szemuveg es ennyi.

2021. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*sima járás
2021. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Nem volt jò ötlet, 3 hònapot lehùztunk de elküldtem.
2021. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi sikertörténet vagyunk, 10 hónap különlét után egy éve együtt vagyunk és közös jövőt tervezgetünk :)
2021. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki mas es mas. Nalam ez nem mukodne. Ha en szakitanek akkor valoszinuleg lenne ra okom

Ha velem szakitanak akkor gondolom nagy oka lenne ra… plus ax egom kozbe szolna

Bocsi de ha kapcsolatban vagyok akkor a szakitas szo egy komoly dolog es nalam orokre szol

Anno volt Hogy en is vissza mentem meg vissza jottek hozzam. Most igy 35 evesen nem jatszok a szakitas szoval. Ha ki mondom annak oka van. Nem hiszem hogy Utana jobb lenne a kapcsolat

2022. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!