Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttetek össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze az osztálytársatokkal, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Olyan huszonévesektől kérdezném, akik iskolában jöttek össze a jelenlegi párjukkal.

Hogy kezdődött?

Mennyi idő volt amire összejöttetek?

Elmesélitek röviden, vagy akár részletesebben a saját sztoritokat?



2021. okt. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
14 éves voltam, a padtársammal jöttem össze, miután végeztünk általánosban.
2021. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

14-16 éves korom:

Általánosban volt egy nagy szerelmem(A srác) De ő a nagymellű osztálytársamra volt startolva. Aki mindenki mással összejött(külsősökkel), csak vele nem. Egyik pasija (C srác).


Ez mellett átmászkáltunk másik suliba, ahol összejöttem egy másik szerelmemmel(2 év járás), akire nyomult a nagymellű oszttarsam, de barátom lerázta, es másik bnőm egy másik srácra(B srác) nyomult állandoan, aki szintén folyton lerázta. Ez a srác(B) eljött velem sétálni, elbratyiztunk, es kérte, hogy mutassam meg a cicim és megcsókolta. (Es ennyi volt, bratyiztunk tovább, mintha mi se történt volna)

Közben rámstartolt a C srác, azzal jókat csókolóztunk, pettingeltünk.


Huszonévesen (kijárva a sulit, elteltek az évek):

Az A srác összejött egy 3. osztálytársammal, akivel amugyis utáltuk egymást, mint a sz.rt. meg most is. Habár ez nem számit a kérdés szempontjábol.


Aztán összejöttem a B sráccal. 4 év járás.

Ami alatt az A srác szétment azzal akit utálok, a bnőm még mindig lesz.rta, és nálam kezdett próbálkozni, dehát én elhajtottam, a bnőm azota is flörtöl vele de azóta se kell neki csak hülyíti.


Aztán szakitottunk a B sráccal és járok egy igazi férfival.

Es elkezdett nyomulni egy D osztálytársam. Akit lerázok. Egy pancser volt mindig is.


A legfurabb az egészben az, hogy amilyenek voltak a srácok 14 évesen, 30 hoz közelítve se változtak semmit.

Az A srác mai napig se ért a nőkhöz hogy kinél mit hogyan kéne vagy lenne érdemes, udvarolni se tud, a B srác mai nap is képes nőket simán ignorálni mint anno a bnőmet(irto nehezen kaphato es irto nehezen elköteleződő srác), a D srác ugyanolyan pancser nyomi amilyen mindig is volt.

A C ről nem tudok, de az meg hízásra hajlamosnak tűnt, sztem el is hízott azota, majd megnézem.



Azóta messze nem ilyenek a kaocsolataim :D

2021. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

A hogyan jottunk ossze:

Első szerelmemmel, a bnoim nyomultak rá mint atom, egyedül csak én nem.

Hát engem hívott el randira..

(1-2 hét volt a ketto kozott. Meglátott, aztan randi, helyből járással is kezdtük)


A C sráccal ugye nem jöttem össze mert a barátomba voltam szerelmes, de ami köztünk meg az neki is nekem is valami varázslatszerű volt, ami megmarad egy életre. (Abbahagyhatatlan csokolozas meg ilyenek. Különkeges volt az egész együtt, es csak kettőnknek. Azaz mással nem volt olyan különleges semmi, neki sem nekem sem)


A B sráccal ugy jottem ossze h leszólított az utcán es nem ertettem honnan tudja a nevem. (Ugye a cici csókolos dolog is a barátom mellett volt így az nekem sima haveri alapon ment csak)es totálisan az egadta világon semmire nem emlékeztem.

Es akkor mondta el mikor összeköltöztünk(huszonévesen), hogy én voltam az első nő az életében akinek megcsokolta a cicijét es reméli én leszek az utolsó is)

2021. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
*első szerelmemnek nem a platóit nevezem az A srácot, hanem amikor átmaszkáltunk masik suliba es ott ismertem meg azt aki.
2021. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
*meg ugye a C srác a bnőmmel járt aki a baratomra nyomult. De mindegy. Szoval C vel nem jottunk össze csak a "varázs"volt vele.
2021. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 9be jöttünk össze, Egyesült két osztály és öt elem ültettek teljesen véletlenül. Nagyon talált a szó egyre többet beszélgettünk. Talán 2 vagy 3 hónap lehetett mire össze jöttünk. De csak azért tartott ilyen sokáig mert én lanykent magasabb voltam nála és nem tudtuk be mérjük e vállalni ezt az egészet.
2021. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!