Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta nem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta nem szerelmes, és én is azt érzem hogy nem vagyok az, de nagyon kötődök hozzá, akkor most mi legyen?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja ismerjük egymást. Viszont nagyon jól elvagyunk egymással, mindig szeretgetjük egymást, törődünk a másikkal stb. A szerelem az vajon mikor jön? Már elvagyunk késve ezzel?

Valahogy úgy érzem az viszont nagyon fájna ha elveszíteném.

Mi tévő legyek?


2021. okt. 3. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok... Én viszont szerelmes vagyok, ő még elvileg nem érzi azt... :( Ezt a kérdést ugyanígy feltehettem volna.
2021. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

el vagytok késve.

ne kívülről várd, h. majd jön a szerelem, mint a busz.

ha ez mélyen belül egyikőtökben sincs meg, akkor kampec.

2021. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájna, persze, de abban a pillanatban teherré vàlna,ahogy esélyed lenne szerelemre. Én mindig megkönnyebbültem, amikor az ilyen pótlékkapcsolataim véget értek. Kölcsönös szerelmet nem találtam, csak annak hittem, de még így is azt mondom, jobb egyedül.
2021. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!