Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés

Adott egy foglalt lány(fél éve van együtt újra az exével,előtte 2 év volt)


Sokat beszélgetünk,és kiderult már nem érez az exe iránt úgy mint az elején,és ha ő nem lenne, össze jönne velem, csak nem tudja elengedni valamiért.


Valaki járt már így? Esélyem az van úgy érzem,legalábbis remélem. Erősítsetek meg légyszi. 😄



2021. okt. 4. 21:53
A kérdező szavazást indított:
0%
25%
75%
100%
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha majd veled nem megy annyira jól a szekér akkor majd sunnyog ugyanígy, miközben egy új lovag legyeskedik körülötte, ezt azért jegyezd meg. :)
2021. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

"ha ő nem lenne, össze jönne velem, csak nem tudja elengedni valamiért"


Nem valamiért kellene elengednie, hanem valamkièrt, ebben az esetben.


Valószínűleg csak élvezi a rajongásod , szerintem kevesebb mint 50%

2021. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha el tudná engedni, nem jött volna össze vele újra. Ráadásul téged sem enged el, veled legyezgetteti az egoját. Nem túl korrekt...
2021. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közölte veled, h már haldoklik a kapcsolata és te meg bejössz neki, akkor nyilván van esélyed!
2021. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Eddig azt hittem, csak kétségbeesett nők veszik be a "ha nem lenne a párom, veled jönnék össze" dumát... De ezek szerint nem.
2021. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

ha ez a lány egynes gerincű lenne


1. már szakított volna a haopsijával


2. nem veled tárgyalná ki a kapcsolata kríziseit, ezzel kiadja a partnerét, tehát elárulja


3. téged talomban tart, hülyít magyarán.

majd ahogy a széljárás hozza és ami neki a legoptimálisabb lesz, aszerint fog tovább sakkozni

neked lehet, hogy paraszt szerepét szánja, és marad a királlyal.

2021. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Gyakorlatilag elmondta, hogy veled akar lenni. Segíts neki lezárni a dolgot a féligmeddig exével!


Nagyobb kérdés, hogy mennyire van értelme kapcsolatot kezdeni egy ennyire gyenge, határozatlan nőkezdeményecskével. Nagyon komolyat nem gondolnék vele

2021. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarom lehordani a lányt, hiszen nem ismerem, de nekem ez ab szívesen lennék veled de ittvan az exem, hát nem tudom. Ez a tartom a vasat a tűzbe, amikor megunom az egyiket ottlegyen a másik. Nekem ilyen ember nem kellene. Ha annyira velem akar lenni, akkor legyen velem...
2021. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:
54%
Hagyd a fenébe, nem éri meg. Inkább keress mást, jobban jársz
2021. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!