Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Végre szakítottak a barátnőjév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre szakítottak a barátnőjével, és most ki készülve. Beszélgettünk kicsit, és kicsit engedett belelátni a lelkébe, ahogy eddig soha. De most megijedtem, mert látom hogy ki van borulva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez tegnapelőtt volt. Valamiért lefagytam. Csak néha írjak rá? Vagy minden nap, és erősítsem? Nem akarok hülyét csinálni magamból, azt szerettem volna ha tele energiával és vidáman ír rám.

2021. okt. 5. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő úgy tekint rád, mint egy barátra. Ne láss bele többet, sérülni fogsz.
2021. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát egy szakítás után ne várd hogy vidám lesz valaki rögtön. Szerintem normális hogy most kicsit "depis".

Nem csak a jóban kell valaki mellett lenni hanem a rosszban is és ha most úgy érzi tamaszkodhat rád lehet hogy később több lesz ebből. Érdeklődj felőle hogy van aztán probalkozhatsz a felviditasaval de azt inkább személyesen tenném.

2021. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
En nem hagyom meg az örömet a rám pályázáo pasiknak azzal hogy nekik sírok. Az is biztos. Tiszta hulye a pasi.
2021. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

*pályázo.


En is tele vagyok ilyen "joakaro barátokkal"akik azt várják csak mikor szakítunk.

2021. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
😁 Azt nem mondtam hogy csak barátok voltunk. 🙄 Volt közöttünk távkapcsolat, aztán jött ez a csaj helyben, de néha beszéltünk. Végig erre vártam, hogy szétmennek. Csak félek hogy csak siratófal leszek.
2021. okt. 5. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig több mint valószínű. Ha anno veled volt és dobott egy "helyi" csajert akkor bármikor máskor megtenne ugyanúgy. Ez nem szerelem. Csak barátként tekint rád.
2021. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És nem is siránkozott a csaj miatt, csak tudom hogy szétmentek, és látom hogy depis. Nem is említette.
2021. okt. 5. 18:13
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is lesz még egy ideig. Gondolom ha megviselt akkor szerette a csajt ezért nem kell többet belelatnod mint ami.

Ha újra osszejonnetek és utána újra találna valakit akivel napiszinten tud találkozni szerinted nem ez lenne a vége megint?

Én mondjuk a helyedben mar az első után sem beszélgettem volna vele tovább. Ha együtt voltatok de dobott mert van egy másik a közelben akkor én nem lennék kíváncsi rá.

2021. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És akkor most me legyen? Ne írjak neki, várjak amíg túllesz rajta, hátha keres magától?
2021. okt. 5. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amig miattad nem sir(na), addig sz.rt se érsz neki
2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!