Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt zöld szemű emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt zöld szemű emberek? Ha igen, ismerkedésnél milyen hamar tettek utalást a szemed színére?

Figyelt kérdés
Már az első randin is mondták, hogy szép a szemed?
2021. okt. 18. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Vannak. Nem szokták kiemelni, mindenki tudomásul veszi.
2021. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
ekkora baromsagot. azert egy zold szem onmagaban nem olyan kulonleges vagy huderitka dolog. nem a szinetol lesz szep vagy nem szep egy szem.
2021. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Vagyok.


Egy diszkóban egy srác bókolt, hogy milyen szép a szemem - de abban a fényben max a nagyon világoskék szeműek szeme látszik, az enyém tuti nem.


Egy művész csávó lerajzolt engem, de annyira a melleimet fixírozta, hogy barna szemeket adott nekem. Mármint a szem a legkifejezőbb rész, pláne egy rajzon :D


Párom meg színtévesztő :DD (Na jó, azért látja hogy zöld, meg is dicsérte)

2021. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer mondta már nő, hogy szép a szemem, tinderes ismerkedéskor. Élőben meg sajnálta, hogy szemüveges vagyok. De hát ez van. Majd megyek vizsgálatra és ha lehet, meg lesz műttetve, hogy eldobhassam.
2021. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Személy szerint a zöld szemre bukom. A páromé is zöld, el lehet veszni benne 🥰
2021. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem rémlik hogy valaha mondták volna... Mondjuk szerintem is csak bizonyos fénynél szép 😅
2021. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Enyém zöld. Egyszer mondta valaki, hogy de csúnya savó színű.
2021. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindig megjegyzik, hogy a fekete haj és zöld szem kombo mennyire jól néz ki.
2021. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Érdemes belegondolni, hogy jó-e említeni pl. egy nővel való ismerkedéskor, hogy milyen szép (pl. zöld) szemei vannak. Szerintem alapvetően nem - bár lehet tévedek. Azért nem, mert nyomulásnak számítana. Kivétel ezalól az olyan eset, amikor a nő is rá van kattanva a pasira, mert akkor talán szívesen fogadná.


Egyébként azt mondta egy olyan férfi, akinek sok nője volt, hogy ha valaki beszélget egy nővel (első alkalommal) és nem emlékszik a szeme színére, akkor nem is figyelt rá.

2021. okt. 18. 09:49
 10/22 anonim ***** válasza:
10%
Én nem tudom,de akárhány zöldszeműt ismertem meg kiderült róla,hogy egy alatomos.Tisztelet a kivételnek.Volt házas nő aki úgyanígy mosolygozt és rebegtette pilláit ,nagy büszkén újságolta,hogy ő nem hisz a monogámiában.Ergo utalt r! Nyitva az ajtó gyere kú.jál meg.
2021. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!