Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, tetszik ha egy férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tetszik ha egy férfinak arcszőrzete van?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 00:17
A kérdező szavazást indított:
Hogyne, nekem bejön
A szakáll okés, a bajusz nem
A bajusz okés, a szakáll nem
Nekem egyáltalán nem jön be
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Rendkívül kíváncsi vagyok a válaszokra :))

(Pasi vagyok)

2021. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

#1 ha itt az jön ki, hogy nem jön be, akkor mész és megborotválkozol?


ki a faszt érdekel, hogy mit mondanak itt?

2021. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Körszakáll, esetleg. A borostát imádom.
2021. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
2-es, néha amúgy is "kiborotválkozom". De többnyire hagyok kb 2-3mm szakállkát, amit formára igazítok (állkapocs alatt és járomcsonton borotválom, valamint az alsó ajak és állcsúcs között is sima)
2021. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Konkrétan melyiknek?

És konkrétan milyen fazonú lenne konkrétan neki?

2021. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5


Annyi fazon van, nem akartam mindet felsorolni..a lényeg, bejön vagy sem. :)

2021. okt. 22. 00:32
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

6: Önmagában nem.

Egy konkrét emberen meg tudom mondani, hogy egy konkrét dolog javít-e vagy ront.

Van, akinek jól áll egy dolog, máson meg ront.

2021. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A borostat nagyon, de az ilyen formára nyírt kelet-európai körszakálltól sajnos a hideg ráz.
2021. okt. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Van, akin tetszik, van, akin nem. A párom baromi bénán néz ki szakállal. Ilyen foltokban hiányzó, sötétszőke kóc nő az arcán, az is úgy, hogy körszakáll formát ölt. Egyszer megnövesztette betegszabin és már könyörögtem, hogy vágja le, mert én fogom álmában. Pedig szakáll nélkül 10/10 a szememben.


És vannak azok a férfiak, akiknek dögös címlapmodell fejük van a dús, tömött, egyenletes szakálluktól, amit mellé jól meg is formáltak visszavágattak, leigazítottak és az egész baromi gusztusos és esztétikus. Aztán ha leborotválják, úgy néznek ki, mint egy nudli.


És van, aki rohadjon meg, mert minden jól áll neki.


Ugyanaz, mint nőkön a haj, kinek ez, kinek az.


Érzésre nem jobb egyik sem. Szakállassal csókolózni is más, meg sima arcúval/borostással is. De nem rosszabb. :) Próbálgasd, aztán majd rájössz, mivel néznek rád barátságosabban. :D

2021. okt. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szeretem a borostát például, de a kisebb szakáll is jöhet. Számomra egy férfinak van minimum borostája.
2021. okt. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!