Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halloweenra milyen romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halloweenra milyen romantikus programot tudtok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Temetőlátogatás a Holdfényben
2021. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemrég halt meg az egyik szülőm, így a temető csöppet sem romantikus hely, hanem a fájdalom és kétségbeesés mementója.
2021. okt. 22. 23:08
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező,


Nem igazán értem a kérdésedet. Te most magába a Halloween ünnepbe akarsz romantikát vegyíteni, vagy attól függetlenül akarsz valami romantikus dolgot csinálni?

2021. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyértelműen halloweenba, ahogy a kérdésemben is szerepelt.
2021. okt. 22. 23:29
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
1 Most nem tudom vicces akartál-e lenni, de szerintem ez egy kiváló, romantikus program.Teljesen komolyan.
2021. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5


esetemben ezt a megjegyzést nyugodtan elhagyhattad volna, mondom, h. gyászolok...

2021. okt. 23. 00:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura ez nekem. A Halloween az ilyen szellemes, túlvilági, para, halál, gyilkosság, riogatás összefoglaló neve kb :D nem tudod teljesen kizárni, szinte minden ami hallooween az tök, sírkő, pók, boszorkány... Nézzetek meg egy filmet és süssetek sütőtökkrémlevest XD Az romi és az ünnephez is kapcsolódik. De mi honnan ismernénk mit szoktatok csinálni? Mondhatom hogy fussátok le a félmarathont boszorkány jelmezben, ha az utca végéig kifulladsz :D
2021. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjatok ra, ez a rinyagep nem erti, hogy a halloween a halalrol szol, csakhogy itt ellentmondasba keveredett: a halal unnepen egyszerre akar romatikazni es gyaszolni, de ugy hogy nem vesz tudomast sem a halalrol sem a gyaszrol. Hat ez igy bizony igencsak nehez lesz.
2021. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Különösen hangozhat, de a barátommal meglátogatjuk pár kedvenc írónk és költőnk sírját, majd éjszaka elmegyünk egy barátunk jelmezes (Morticia és Gomez Addams leszünk) házibulijába.

26/N + 28/F

2021. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek ki Becsbe! (Hallo, Wien!)



37F incel

2021. okt. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!