Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi, akibe titkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akibe titkon szerelmes vagyok, és abban reménykedek, szakítanak a barátnőjével. De a februárban a Maldívra utaznak, és rettegek, hogy lánykérés lesz, mert tipikus lánykérős hely. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha meglátom Facebookon a hírt, vagy ha visszatérve a férfi személyesen elmondja, hogy eljegyezte... Ha bárhogy is, de megtudom, nem élem túl. Kikészülök akkor teljesen, persze így is ki vagyok készülve teljesen. Nem jegyezheti el, nem házasodhat össze vele, szakítaniuk kell! Szeretem őt! Addig nem lehet köztünk semmi, amíg van valakije... Rettegek a februártól. Ráadásul jó sok időre utaznak oda, tehát baromi sokáig leszek teljes stresszben... Nem tudom, hogy élem túl a februárt! Ja, de, tudom: Úgy, hogy visszajönnek, és még mindig nem járnak majd jegyben, sőt, elmondja a férfi, hogy összevesztek, és hogy köztük vége! Hülye Maldív-szigetek, hülye utazás, hülye eljegyzések, hülye barátnő, hülye titkos szerelmem, hülye én...
2021. okt. 25. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem keress egy jó agyturkászt, már ha nem kamu a poszt. Te beteg vagy.
2021. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak gondok nálad, az biztos.
2021. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Talan csak azert mennek hogy rendehozzak a kapcsolatuk, de eselyes hogy osszekapnak vmn
2021. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem eljegyzés lesz, hanem esküvő. Szóval keress mást...
2021. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

+1 A menjél pszichológushoz, pszichiáterhez tanácsra.


Nem szabadna, hogy ennyire megrázzon, hogy egy ember, akivel nem jársz, megházasodik.

2021. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vallj neki szerelmet

Ha visszautasít,könnyebb elfelejteni (bocs,most hirtelen ez jutott eszembe).

2021. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Túl sok Bridget Jonest néztél 😂 Az írásod alapján inkább a tini párkapcsolatok a te helyed. Egyébként voltam ilyen helyzetben. Igaz, nem a Maldív-szigeteken volt az eljegyzés, sőt az esküvő se. De megsúgom, ha vágyaid tárgya foglalt, akkor ez mindig benne van a pakliban. Mit lehet csinálni? Messziről elkerülni és elfelejteni. Nekem abban a helyzetben nem volt lehetőségem elkerülni, de megoldottam, hogy legyen.(Egy felmondással, pedig nagyon szerettem a helyet.) Aztán minden ment a maga útján és elfelejtettem. Ezt tudom javasolni.
2021. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Magànyos vagy ès rà vetíted ki
2021. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

7


Bridget jó fej volt, nem pszichopata, szóval őt ne hasonlítsd kérdezőhöz..

2021. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4%
Attol hogy házas lesz, még barmikor elcsabithatod viszonyra
2021. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!