Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek valakivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, ha két hónap múlva elutazás és távolság miatt úgyis szakítani kellene? (És erről természetesen a másik fél is tud)

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ (kifejtem lentebb)
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

hacsak nem a marsra megy, ahová az űrutazás kb. másfél-két évig tart, és nincs visszatérés a földre, úgy nem értem, miért kéne, miért muszáj szakítani?!


itt vmi. bűzlik. van neki otthon vkije, és épp megcsalja?

csak a távolság tehát nem lehet mars-föld, így leküzdhető egy fapadossal.

2021. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehetetlenül nagy a távolság (tehát ilyen több ezer km, és mondjuk fél évente találkozás hosszabb távon) és belátható időn belül (max. 2-3 év) van lehetőség rá, hogy utána együtt tudjatok lenni, akkor simán. Ellenkező esetben minél hamarabb túlesnék a szakításon.
2021. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent,hogy a tavolsag miatt szakitani kellene? Szerintem ilyen nincs. Kiveve, ha mindketten 15 evesen vagytok.

Mennyi idös vagy, es a "parod" ?

En a parommal lassan 10 eve vagyok együtt, mindketten a 30as evek elejen jarunk. Laktunk egymastol fel evig 200 kmre, es 1000kmre is.

2021. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Már több mint 2 éve nem volt senkim, mert mindenki olyan kiábrándító volt. Aztán összehozott a sors vele. Időközönként van csak Magyarországon, de én is utazom 2000 kilométert, hogy együtt lehessünk minél gyakrabban. Ha csak egy hétvégére is, de megéri.


Csak egy picit össze kell szedni magunkat, és minden lehetséges. A határ a csillagos ég!


De ha ez semmiképpen sem lehetséges, élj a pillanatnak, és élvezd ki amíg lehet. Ha nem teszed, lehet mindig bánni fogod. A két hónap után pedig, biztos, hogy fájni fog, de lehet ez ad erőt, hogy küzdjetek egymásért.

2021. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Ha a másik kifogásokat keres, ott valami nem kerek!...

2021. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat csak időközönkénti szextúra.

Nem éltek együtt, nincs közös otthonotok, nincsenek együttélésből fakadó közös, összefűző élményeitek.Nincs, amire a közös életeteket megalapozzátok. A férfuak pedig biológiai adottságaiknál fogva 100%, hogy valamilyen kapcsolatot fenntartanak a távolban.

Már a kamionos házasságok, kapcsolatok 90%- a is szétment, pedig minden héten hazatértek, 2-3 napot itthon, aztán indulj.

Világcsavargói, örökké úton, magányosan. Asszony minden gonddal, gyerekekkel itthon, magányosan. Mire a férj összelapátolta évek alatt a lakásra valót, addigra belépett a 3.

A nagy és tartós távolság szakító erő.

A Varsói melódia c. darab erről szól: “(...)darab végső üzenete az, hogy egyszer még a legnagyobb szerelmek is elmúlnak, a távolság, az idő, és a mindennapi taposómalom megöli a legszebb érzelmeket is(...)”

2021. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!