Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg lehet ő is, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehet ő is, vagy csak én képzelem bele?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk srácok az osztályba. Mind ketten a húszas éveik elején. Szinte állandóan egymást nézzük, röhögünk egymás marhaságain. Észrevehetően keresi a társaságom. Ugyanis én meleg vagyok, igaz nem reklámozom magam, kevesen tudják rólam. Nincs párom, ahogy neki sem. Egyik lány kérdezte tőle, hogy miért nem szerez magának már csajt, és rögtön terelte a témát. Én még sose hallottam, hogy odalett volna akárkiért is, hogy micsoda mell, micsoda segg stb mint a többi srác. Egyszer mondtam neki hogy nézte-e xy tanárnőnek milyen pici feneke van. Erre ő: ő a haját nézte, nem nézte a fenekét. Vagy dicséri ofőt, hogy milyen jól áll neki ez meg az a szín stb. Már többször 'poénkodott' azzal, mikor mentem ki a mosdóba, hogy ha a tanár kiengedi őt is, akkor legalább tarthatnánk egymásnak. Vagy csak megkérdi, hogy jöjjön-e tartani nekem stb. Volt olyan, hogy angolon a szótárban direkt a 'gay--' szavakat mutogatta, és nevetett rajta, de amikor úgy olvastam direkt azokat fel hogy a tanár is hallja, akkor meg csitított.

Nem értem. Szerintetek meleg ő is? Vagy ennyiből ezt nehéz leszűrni? Vagy én hogyan tudnám ezt pontosabban kipuhatolni a direkt:meleg vagy am? kérdés nélkül?



2021. nov. 8. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Gyógyulj meg.
2021. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem a melegek ezt levágják egymásról. Amúgy nekem a leírás alapján gyanúsnak tűnik a srác, de aztán lehet csak ilyen a stílusa. Próbáld meg esetleg felhozni a témát ilyen általános keretek között, hogy mit gondol róla. A nonverbális kommunikáció is sokat elárul.
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnél vele ha az lenne? ;)
2021. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Lehet. Húú.


3-as, szerinted mi másért kérdezné?

2021. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan nah xd :D (3as vagyok)

Csak a kérdésemmel ösztönöztem, hogy ragadja meg a lehetőséget ha tényleg meleg a másik srác is! ;)

2021. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
61%
Szerintem igen.Menjetek a mosdóba.Ott várlak titeket :)))
2021. nov. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer felveti megint, hogy menjen tartani, akkor mond meg neki, hogy "miért ne, gyere!" Ha belemegy, akkor majd mondhatod, hogy "de én is megtartom a tiédet!"

Szerintem, ha nemcsak poénkodik, ezekből kiderülhet, hogy mi a helyzet nála. Az "akció" - ha megvalósul - közben kiderülhet, hogy mi a helyzet nála.

2021. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gyanús, szerintem sanszos, hogy ő is az. Szóval hajrá
2021. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kösz nektek!

Azért is tettem fel a kérdést, mert kellett külső 'szemlélő' véleménye is. Remélem hogy tényleg az, és hátha lesz valami ;)

2021. nov. 9. 18:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk mi külső szemlélők. Leírtál egy csomó arra utaló jelet - és semmi ezzel ellenkezőt (akár van, akár nincs olyan). Ezek alapján elég valószínű, hogy az. Ha igen, sok sikert kívánok Neked; ha nem, kérlek, akkor se haragudj rá :)
2021. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!