Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mitől milyen viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mitől milyen viselkedés vagy gesztusok miatt mondjátok egy nőre, hogy odaadó?

Figyelt kérdés
Legyszi férfiak írjanak tényleg.
2021. nov. 9. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

jóindulatú, tisztességes, korrekt, jellemes, erkölcsös, lelkiismeretes, feddhetetlen, rendes, jóravaló, megbízható, gerinces, őszinte, kötelességtudó, szavahihető, szavatartó, becsületes.


Magadtól miért nem vagy képes meghatározni? Vagy nem érted mit jelent az adni szó?

2021. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én arra szoktam mondani, aki szívesen tesz a kedvemre és rendszeresen.
2021. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 nem így értem hanem példával mondjuk h nekem az számít odaadónak ha xy dolgot tesz.
2021. nov. 9. 11:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 ezeket irtam le igen. Próbáld már meg önállóan tettekbe konvertálni azt ha vki mondjuk őszinte.
2021. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Konkrétabb dolgokat gondoltam mert ez, hogy “kedvemre tesz” ez sok mindent jelenthet. Ilyenekre gondoltam konkrétumokra.
2021. nov. 9. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Főz, süt szívesen, a kedvenceimet, hogy örüljek. Szexben kényeztet, azt akarja, jó legyen nekem. Hűségesen szeret, én vagyok az egyetlenje. Büszke rám. Tűzön-vízen, bajban-örömben engem akar. Kitart a kapcsolatunk mellett, bármit is hoz az élet, jót, vagy rosszat. Küzd is értem, a kapcsolatunkért, ha kell.
2021. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
#5. Kb amit #6 leír, de most azzal nem mész messzire, hogy velem itt gyk-n akihez közöd nincs hogy lehetnél odaadó. Ehhez a partneredet kellene ismerni.
2021. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Aj kérdező, az odaadás mindig etetés és szopás. Hány éves vagy, hogy ezt magyarázni kell?
2021. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!