Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúm nagyon ragaszkodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm nagyon ragaszkodik a családjához mit tegyek?

Figyelt kérdés
már másfél éve vagyunk komoly kapcsolatban, viszont a párom ( fiúm ) egyke, s el is mondta nekem oszintén hogy a családját nem akarja elhagyni egy házba szeretne veluk lakni velem egyutt, mint barátnoje. S igazából nincs ezzel semmi bajom mert szeretem a szuleit s jól kijovunk de valahogy már egy kicsit soknak érzem oket... Már sokkal kevesebb a barátommmal a "kozos" perceink, hogy tenyleg csak mi legyunk egymásnak a kozéppont. S ugy érzem hogy ha ilyen temarol akarok vele elbeszélgetni finomat, o tamadasnak veszi mintha nem szeretném a családját. S úgy érzem teljesen nem tudok vele egyesulni mint párkapcsolatban mert mindig gondozni fogja s ellátni a szuleit

2021. nov. 11. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, őszintén?
2021. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keressen egy hozzá hasonlóan dependens lányt.
2021. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem lesz hosszú jövője. 2x kezdtem olyan pasival aki nem volt hajlandó otthonról elköltözni. Soha többet. Elvagyok a szülőkkel de az állandó beleszólás mindenbe elég volt.
2021. nov. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok, ő 26 de igazabol mind ketten elég érettek vagyunk, csak a ragaszkodásátol félek hosszú távon
2021. nov. 11. 20:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából ugy érzem hogy ő ha csak vele szeretnék lenni nem is tudja elképzelni a kapcsolatot anélkül hogy ne vonná bele a szüleit is
2021. nov. 11. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp meg kene probalnod beszelnei vele errol, mert ez hosszutavon nem lesz szerencses. Egy kapcsolatnak rolatok kene szolnia es nem rolatok+ a szuleirol. Probald meg elmondani neki, hogy erted az allaspontjat es nem szeretnel neki rosszat, se a szuleinek, de hallgasson meg o is, hogy te hogy erzel. Mashogy sajnos nem lehet. Le kell kommunikalnotok egymassal, mert ha ez nem megy akkor bizony komoly problemakat okozhat.
2021. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, mar probaltam de picit lehet en csinaltam rosszul de tamadásnak vette s ugy ertelmezte nem erzem vele s velük jól magam vagy ilyesmi, de szeretem őt s tenyleg első kapcsolatom, megprobalom megoldano
2021. nov. 11. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod az ilyennel megbeszélni akármit akárhogy fogod mondani támadásnak fogja venni és a végén te leszel a sz**r alak főleg ha a jó kapcsolatra hivatkozva elmondja ezt a szüleinek azok meg majd ellened fogják beszélni. Ha valóban elég érett lenne a pasid nem vette volna támadásnak. Az ilyen megmarad anyuci pici fiának aztán majd jön ő is ide sírni hogy nem talál barátnőt de persze eszébe sincs majd 40 évesen se leválni a szülőkről.
2021. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
S én rengeteget elkalmazkodok hozzá, de tényleg renfeteget, viszont ennek ellenére sem latja azt a nézőpontot amit én szeretnék vele tudatni.. de nagyon szeretem őt es nem akarom elhagyni, remélem jobban megszeret vagy képes lessz lépést tenni, bár neki sem lehet könnyű ha iĺyen összetartozásba van belenevelve
2021. nov. 12. 10:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog jobban megszeretni, csak használni. Nagyon fiatal vagy és tapasztalatlan. Hagyd ott, ha fontos vagy neki, akkor változtat.
2021. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!