Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen korban a legkapósabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen korban a legkapósabbak a nők? Amikor minden férfi utánuk epekedik,körülrajongják. Szerintem 18-22 között.Ez csak az én véleményem.

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
A válasz ennél sokkal komplexebb.
2021. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen kor. Aki 19 évesen csúnya/kövér/ápolatlan, azt szerinted körberajongják? Anyukám 47 éves, annyira formásan és csinosan idősödött, hogy most még 22 éves srácok is hajtanak rá. A korosztályában is nagyon kapós, mindig hamar talált párt (és jó pasik). Viszont ő 20 évesen nagyon duci volt és előnytelen volt a haja is, hiába volt fiatal, nem rajongták körbe. Minden nő más, nincs olyan, hogy mindenki 20 évesen szép, aztán nem. Valaki 16 évesen a legszebb, más 30, megint más 50.
2021. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
14-25 között keltettem fel a legjobban a lányok érdeklődését , viszont 19 évesen annyira könnyű volt .. azóta 9 év eltelt.. és már nem vagyok annyira vidám vagy pozitív ember talán , ki tudja .
2021. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

#3

Na ez is igaz, a kisugárzás is nagyon sokat számít. Egy sugárzó, életvidám nő csak úgy vonzza a pasikat, mint rohadt mangó a legyeket :D Lehet ezért is vágynak sokan fiatal nőre, mert bennük még megvan ez az életvidámság, ami sokakból 30 körül már kiszáll (nőkre és férfiakra is igaz).

2021. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
4. Az emberek ösztönösen megérzik ha valakinek kellemes érzést vált ki a jelenléte , a titok szerintem az hogy csinálj olyan dolgokat amik boldoggá ne tesznek ne kimondottan egy rossz dologra fokuszálj ami jelenleg nem jön össze vagy nincs.
2021. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
-ne
2021. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Minden férfi más! Én kamasz korom óta az idősebb nőket szerettem.

Most a 35-50 közötti korosztály a kedvencem.


33/f

2021. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez, mert 18-20 évesen ugyan fiatal voltam és nagyon vékony, még se ugráltak körbe. Nagyon visszahúzódó, csendes és bátortalan voltam.

Azóta eltelt pár év és ahogy ide-oda sodort az élet, megtanultam bízni magamban, sokkal kiegyensúlyozottabb, nyitottabb, talpraesettebb és magabiztosabb lettem. Sokkal jobban érzem magam a bőrömben és sokkal többet nevetek. Igaz, hogy azóta a külsőm is megváltozott, szélesebb lett a csípőm, nagyobb a fenekem, pár plusz kg feljött, mégis most 30 évesen sokkal többen kezdeményeznek és udvarolnak.

Szóval ez teljesen egyénfüggő szerintem, és úgy gondolom a kisugárzás is befolyásolja.

2021. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kor-, hanem kinézetfüggő. Én ronda vagyok, mindig is az voltam. Ugyanúgy leszartak tizenévesen is, huszonévesen is, most 30 évesen is, és nyilván ez már örökké így is marad. Aki szarul néz ki, az után fiatalon sem epekednek.
2021. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

szerinted, mert te egy fetises nyomorek vagy, akinek masbol sem all az elete, minthogy nala 10-20 evvel fiatalabb, total elerhetetlen csajokra veri a lottyedt kis f.szat egesz nap. egeszseges felnott, 30-as, 40-es ferfi nem gimis kislanyokra fogja csorgatni a nyalat, plane nem irogat heti szinten kejenc kerdeseket roluk egy anonim forumra. nyilavn nem all veled szoba es a korosztaly, kulonben nem istenitenes oket itt allandoan, mintha valami foldontuli lenyek lennenek.

en 30 vagyok es krvajol nezek ki, 18-tol 60+ig csomo ferfinek bejovok, tehat egyaltalan nem erzem azt, hogy nem lennek vonzo a korom miatt.


de csorgasd csak tovabb 18-22 eves lanyokra a nyalad, egyertelmu, hogy rad se nez egy ilyen se, ezert muszaj itt kielned magad. fhu de szanom a hozzad hasonlo sikertelen ocsmany luzereket.

2021. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!