Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként bevállalnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként bevállalnátok az alábbi dolgokat ha csak így lehetnétek együtt a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Olyan házban élni amiben nincs fürdőszoba. Egy nyàrikonyha szerű épület, annyi, hogy szépen rendben van tartva nem lepusztult. Belépünk akkor egy előtér és konyha , onnan egy szoba. Végülis akkora mint egy pici garzon csak a fürdőszoba hiánya számomra aggasztó. Nem vagyok én sem gazdag lány de fürdő és wc mindig volt ahol felnőttem. Ezt a szerelem segítene megszokni? Ti eltudnátok fogadni ilyen körülményeket ?

Valami gyakorlati hasznos tipp is jöhet.



#Komfortnélkül #Nincfürdőszoba
2021. nov. 24. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/153 anonim ***** válasza:
97%
Soha a büdös életben.
2021. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/153 anonim ***** válasza:
97%
Udvaron a pottyantós? Fürdés lavorban? Buliból nyaralóban egyszer egyszer még oké. De minden nap?
2021. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/153 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2021. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/153 A kérdező kommentje:
Igen valószínű, lavórban mosdás és ilyenek. Én még nem éltem ilyen helyen, nemtudom.Nagymamám mesélte, hogy nekik így volt de azért már most nem azok az idők vannak és én sem 85 vagyok.
2021. nov. 24. 18:47
 5/153 anonim ***** válasza:
100%

Hát így biztos nem élnék, ha van más lehetőségem is. Nyilván jobb ez a fajta lakhatás, mint a híd alatt csövezni, de csak egy fokkal. Ő nem tud hozzád költözni? Vagy valahogy kialakítani egy fürdőszobát? Engem nagyon kiborítana, ha éjszaka a pottyantósra kéne kijárnom a kert végében.


Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, de őszintén szólva én ilyen körülmények között nem szívesen mennék hozzá látogatóba sem, nemhogy oda összeköltözni.

2021. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/153 anonim ***** válasza:
90%
"Vérbeli nő" vagyok! Nincs az a szerelem, hogy nélkülözni tudjak egy fürdőszobát! Nálam óra van a fürdőszobában, hogy el ne késsek sehonnan, mert annyi időt képes vagyok ott tölteni! :D
2021. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/153 A kérdező kommentje:
5 Nemtud hozzám. Nincs nálunk hely. Ez a hely albérlet lenne, mert az ő szülei nem látnak szívesen. ( nem konkrétan engem hanem bárkit, hogy odaköltözzön)
2021. nov. 24. 18:50
 8/153 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállaltam. 5 hónapig bírtam.
2021. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/153 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bereljetek normalis albit, vagy ne koltozzetek ossze. Nem koltoznek ilyen putriba, alap dolog a furdoszoba.
2021. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/153 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk talán az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok. Meg, hogy mennyi időre.
2021. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!