Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele valakibe, akivel még sosem találkoztatok élőben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetséges ez, vagy csak magunknak hazudunk? Gondolok itt arra, hogy ugye mindenki tisztában van azzal, hogy amellett amit az adott személy elmond magáról, kimutat magából, a róla alkotott képet mégis csak az teljesíti ki amit mi elképzelünk, és ugye ha szimpatikus autimatikusan olyannak képzeljük el amilyenre igazán vágyunk, ideálisnak. Ennek ellenére, mégis el kezdünk "érezni" olykor. Én például saját magamban sem tudtam ezt letisztázni, sokszor volt már, hogy azt hittem szerelmes vagyok valakibe online, aztán amint kibújt a szög a zsákból, már nem voltam szerelmes. Most viszont volt valaki akivel, hónapokig chateltem, és hírtelen eltűnt. Igen, ez egyértelmű, szórakozott velem, de sosem viseltem még ilyen rosszul, pedig nem ez az első eset. Lehet, hogy ezúttal tényleg szerelmes lettem?

2021. nov. 27. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze
2021. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tartok tőle, hogy igen.
2021. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, akármilyen hülyén is hangzik. 1-2 esetben valóban szerelem volt első látásra vagy másodikra ;)
2021. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És egyikünk sem játszotta meg magát egy kicsit sem. Szinte mindig teljesen hétköznapi dolgokról volt szó. És mégis nagyon jól esett beszélgetni vele.
2021. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szerettem belé, de kezdtem a srácra nagyon ráfüggni, minden képét, sztoriját kedveltem, reagáltam rá, sokféle témával kapcsolatosan írtam neki. Jelenleg beláttam nem kell tovább ezt erőltetni, ha eddig nem lett a dologból semmi, már nem is lesz. A továbbiakban nem keresem, nem irogatok neki feleslegesen, és hát ő sem keres azóta sem. Mostmár leesett a tantusz. Nem keltettem fel az érdelődését neki sem. El kell engedni. :)
2021. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!