Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy pasi akit eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akit eleinte utáltam iritált a megjelenése is de most minden nap gondolok rá és valamit érzek iránta.Nem mindig látom de akor is ha látom próbálom elfojtani az érzéseimet.Fogalmam sincs miért tetszik amikor annyira utálatos.Szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 02:34
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Te vagy az Noémi? Én is szeretlek.
2021. nov. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Mi irritált a megjelenésében?


Szoktatok beszélni?

2021. nov. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Pont a stílusa vonz, a megközelíthetetlensége, az, hogy van egy elve, és ahhoz tartja magát. Kicsit macsós ez az egész, mégha nem is egy Adonisz a személy.

Én is ilyen vagyok.

2021. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
#3 Mi az az elv?
2021. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Nem a megközelíthetetlen próbálja az mutatni de nagyon is tetszem neki észre vettem még a szemembe is alig mer nezni ha bele nézek hirtelen elkapja a tekintetét szerintem a közös tulajdonságok miatt tetszik vagy mit tudom én amúgy nem is annyira hejes .
2021. nov. 28. 14:55
 6/7 A kérdező kommentje:
2# Nem tudom miért íritál utalom is de tetszik Egyszer rám írt és megbántot mert azt gondolta hogy olyan vagyok mint a lányok többsége.És akárhányszor meglátom ez jön az eszembe és ez miatt is kezdem utálni szivem szerint ijenkor ugy be vágnák neki egyet.
2021. nov. 28. 14:59
 7/7 anonim válasza:
Én is voltam így. El is kezdtem vele randizni. A vége az lett, hogy kiderült amúgy hazudott és évek óta van barátnője, én meg csak szeretőnek kellettem volna. Ja és a barátnője írta ezt meg mert lebukott a srác 🥴 Szóval megfogadtam, hogy legközelebb hallgatok az első megérzésemre és ha valaki ennyire irritál elsőre, azt hagyom.
2021. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!