Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első barátnőm suli után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnőm suli után messzire költözött, nem volt pénzem utánamenni, összeköltözni, így távkapcsolatból szakítás lett. Eltelt 10 év, bőven van pénzem, viszont férjhez ment... mindig is hiányzott, érdemes újra ráhajtani? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szegény helyen nőttem fel, így érettségi után se pénz, se lakás (szülőknél laktam), se kocsi, se munka... Ő egyetemre ment, messzire kerültünk, a távkapcsolat egyszerűen abbamaradt (ritkábban írtunk, aztán semmit, konkrétan kimondva szakítás nem volt). Azóta eltelt 10 év, mindig is hiányzott (volt pár barátnőm, de irántuk nem éreztem semmit).

Ő férjhez ment, irodában dolgozik (kb. 200 ezerért), albérletben laknak (anno nem pont így képzelte el a jövőjét), én pedig vállalkozó lettem, idén már nagyon jól ment (tisztán 50 milla felett van a nyereség), szóval idő és pénz van :)

Abszolút össze akarok vele jönni, tudom, eltelt pár év, férjnél van, stb. Ti mit tennétek a helyemben? Beszélnétek vele, diszkréten bepróbálkoznátok, vagy egy az egyben vegyem meg a velük szemben lévő lakást, költözzek oda, és kísérjem el minden reggel a munkahelyére?

A "felejtsd el" nem az én stílusom, ha ez elfogadható lenne, még a gettóban élnék :)

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2021. nov. 30. 18:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Férjhez ment. Ezek után mit akarsz? Tönkretenni a családi életét 1-2 kúrás reményében? Ez a viselkedés helytelen és provokatív.
2021. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
18%
Elég durva a szöveg. 50 milla nem az a pénz, amivel nagyot lehet villantani.
2021. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

2.


Jajj, persze a gyakorin milliárdnál kezdődik a belépő, meg a kétmilliós fizetéseknél. Persze, persze.

2021. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%

A gyakorin a 200 ezer az álomfizetés, de 50 millának minimum a feléből veszi meg a szemközti lakást:) Aztán feleségül veszi a csajt és már nincs is pénze:)


Én biztos másképp közelítenék. A költséghatékony verzió szerintem az, hogy megkérdezed mijahelyzet. Akkor kiderül van-e értelme próbálkozni. A legtisztább dolog meg az, hogy ezen a sok pénzen veszel magadnak néhány évre 3-4 szuper insta görlt. Oszt nincs lelki porbléma se.

2021. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

"A gyakorin a 200 ezer az álomfizetés"


Ezért kamuzza be minden harmadik válaszoló a "nekem 700 ezrem van 4 órás munkával" dumát? Nem egészen a realitások talaja.

2021. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, de az írta, hogy idén keresett 50 millát. Lehet, hogy már tavaly és tavalyelőtt is volt pár millió bevétele.

Amúgy nem értem, hogy miért nem kéri meg a nőt, hogy mérje meg magát és utána miért nem veszi meg kilóra. Tök egyszerű lenne. A férj is kapna egy kis pénzt.

2021. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod hogy a pénz miatt válni fog? 😅 Annyira nem voltál fontos hogy ezt meg se beszéltétek.
2021. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

"vagy egy az egyben vegyem meg a velük szemben lévő lakást, költözzek oda, és kísérjem el minden reggel a munkahelyére?"


Ebből nekem egy némileg torzult személyiség képe sejlik fel. Gondold már át, mire készülsz ember.

2021. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha odaköltöznél és elkezdenél zaklatni, simán feljelentenélek.
2021. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
10 éve se működtetek, most se fogtok működni. Ráadásul férje, van, ember! Én is voltam távkapcsolatban, és minden nap telefonáltunk, chateltünk. Ha nektek egyszerűen csak abbamaradt a kapcsolattartás, akkor nem szerettétek egymást. Én a mai napig azzal vagyok együtt, akivel anno 2 évig távkapcsolatban voltam. Ilyen a szeretet, a szerelem, ami nektek elmúlt. A férjét szereti, meg ha vannak gyerekei, akkor őket, nem téged. Semmiképp se vedd meg a szemközti házat, inkább írj neki egy hosszú emailt, vagy egy értelmes Messenger üzenetet.
2021. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!