Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti like-oltátok volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti like-oltátok volna a párotokat, ha megismerkedésetek előtt Tinderen jött volna szembe a profilja?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy eszmefuttatásokba belemenni és incel sem vagyok, de ezeken az appokon akkora férfitöbblet van, hogy csak nagyon kis százalékuk lesz befutó az appot használó nőknél. A valóságban azért jóval kiegyensúlyozottabb a helyzet, szóval ha nem interneten ismertétek meg a párotokat, de interneten ismerkedtetek volna, akkor like-oltátok volna őt úgy, hogy közben bőven választhattatok volna "szebbet", "jobbat" is?


Igazából arra keresem a választ, hogy egy ezeken a platformokon sikertelen férfinak mennyire érdemes komolyan vennie ezt a sikertelenséget. Ha az ottani nőknek egyáltalán nem tetszek, akkor személyesen is hasonló arányra számítsak majd? 100-ból 1 vagy 1000-ből 1 nőnek fogok bejönni?


2021. dec. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Már régóta ő tetszett akkor is, amikor még nem voltunk együtt, tinderen senki nem ért fel hozzá.
2021. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Úgy ellapoztam volna hogy 5mp múlva nem is emlékeztem volna rá
2021. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem nem értetted a kérdést, hisz szerintem arra gondol a kérdező, hogy ott látod meg először és csak néhány képet. Nem pedig ismerősként látod meg az appon, az megint más.
2021. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Nem "ismerősök" voltunk, maximum látásból. Több egyéb látásból ismert férfival is összefutottam anno tinderen, változó volt, hogy kit merre húztam, nem az "ismeretség" befolyásolt.
2021. dec. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem, es meg is mondtam neki korabban, nem is ott ismerkedtunk meg. Nekem tul fiatal, izmos, kockahasu felisten volt jo kocsival meg minden, azt gondoltam volna, hogy fuckboy. De hatalmasat tevedtem, mar 2 eve egyutt vagyunk😄
2021. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Diszlexiás és szörnyű a helyesírása, nálam ez kizáró ok lett volna. Nyilván élőben nem számított.

A külseje alapján szerintem igen, attól függ, milyen képeket rakott volna fel (ha homályos, napszemüveges, röhejesen izzadtságszagúakat akkor nem).

2021. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1000 fénykép se ér fel 5 perc személyes beszélgetéssel, szóval a tinder csalóka
2021. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a badoon ismertem meg a párom.

Abszolút nem tetszett képek alapján.

Irt egy humoros üzenetet ami viszont szimpi volt, de nem írtam neki vissza még akkor sem

.

2 nappal később hajnalban nem tudtam aludni, láttam, hogy online és unalmamban gondoltam beszélgetek vele. Nagyon megtetszett, hogy jó a humora és nem sablon szövegeket ír.3 hónapig csak írogattunk. Utána találkoztunk.

Azóta született már egy közös kisfiúnk is :)

29/N

2021. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személyesen ismertem meg a párom. Elmentem volna mellette az utcán és a neten is, ha nem vagyunk összezárva egy buszba kb 24 órát. Így viszont beszélgetni kezdtünk és megfogott a jellemével. 7. éve vagyunk együtt.
2021. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!