Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik partner szimpatikusabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik partner szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Nőkhöz és férfiakhoz is szól a kérdés.

Szóval melyikkel tudsz jobban azonosulni,ha a randipartnered vagy épp párod f.ssa a szót,le se lehet lőni,csak mondja mondja megállás nélkül...? Vagy az a szimpibb mikor a másik csendes és nem szól kettőt?

Tudom-tudom,nem csak ez a két véglet létezik,sok a köztes lehetőség is.De ha a kettő közül kéne választani melyik volna szimpibb?



2021. dec. 14. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Inkább egyedül halok meg.
2021. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Igaz,az is egy lehetőség...

Te döntésed,úgy élj ahogy neked jó :)

2021. dec. 14. 19:05
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

A csendes. Viszont akkor ne az legyen, hogyha épp én sem szólalok meg, akkor ő ezt kínos csendnek érzékeli és emiatt csökken irántam a vonzalma. Történt már ilyen nem egyszer, hogy egy csajjal randin beállt a csend mondjuk 5-10 másodpercre és ezt sokszor ők úgy értelmezik, hogy jaj nem vagyunk kompatibilisek, nincs miről beszélnünk.


Akinek meg be nem áll a szája vele inkább az a baj, hogy az érződik rám egyáltalán nem is kíváncsi, csak saját magáról akar mindig beszélni. Szóval egyik se tökéletes, de inkább a csendes.

2021. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 1. mert én a 2. vagyok és idegesít, hogy sokszor nem tudok témát hozni a beszélgetéshez. Egyrészt az 1. könnyebb lenne többet hallgatni, de tanulni tőlebis könnyebb lenne, hogy hogy irányítsam a beszélgetést többször, hogy gyűjtsek témákat stb.

Persze ne a “mindegy hogy mi, csak mondjad” kategóriát kell érteni, azért legyen értelmebannak amit mond.

2021. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát igazából egyik se....

De akkor már inkább az első

Mit csináljak egy némával?

2021. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Első.

De csak mert en tudok ebbol oda-vissza komminikáciot csinálni es valoban jó beszélgetéseket. (Persze azzal, akinek élvezem a társaságát, mert momdjuk amikor a nyagi magyarázza ugyanazt órákon át ami elmondott már tizszer, azt en se birom. De ha van egy velem egy idős nagydumás azt en megtudom nyitni)


Viszont a csendesekkel még életemben egyszer sem tudtam mit kezdeni. Sőt. Idegesítenek is.

2021. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*nagyi
2021. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nekem van olyan ember a rokonságba akinek be nem áll a szája.Sok tud ám az lenni...hogy folyamatosan azt hallgatni egy párkapcsolatban,egy együttélésnél:)

Nekem is volt olyan randim ahol be nem állt a szája a nőnek...tényleg nagyon figyelmes és tisztelettudó vagyok,de a vége felé egyszerűen már képtelen voltam odafigyelni :) Aki meg csendes ott meg ugye kellemetlen ,mert úgy érzi az ember nincs meg az összhang.De egy kapcsolatban mikor már kialakul szerintem sokkal jobb aki csendes...azzal könnyebb :)

2021. dec. 14. 19:09
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, de ha nagyon választani kéne, akkor az első.
2021. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen

Egy álom lehet egy kukával kapcsolatban lenni😂

2021. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!