Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az orvosbőkhöz általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orvosbőkhöz általában milyen végzettségű férfi való?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 22:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Orvosnők* elnézést az elírásért
2021. dec. 14. 22:42
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Remélem középfokú, mert azért elég csinosak és hasznos a tudásuk a mindennapokban is. WIN - WIN
2021. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Orvoshoz orvos, vagy olyan férfi akinek olyan munkahelye van hogy maga választja meg mikor dolgozik.

Volt rezidens csajom, elég nehéz volt összehozni a közös programokat, igazából folyamatosan nekem kellett igazodnom az ő beosztásához.

2021. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Pestisdoktor.



Komolyan véve, pedig szakmabeli orvos, vagy vállalkozó.


Tűzoltó semmiképp, mert egyiknek se lesz kiszámítható élete, ráadásul más-más módon, amiből konfliktusok jöhetnek létre.

2021. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ugat mint egy hisztisqrva, mert diplomakomplexusa van és aki társ abban, hogy gyakran nincsenek ünnepnapok, nyugis esték az életében.
2021. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom, hogy egy doktornőhöz milyen társadalmi státuszú férfi illik, de az el tudom képzelni, hogy hozzá(m) illene. Én egy privát vagyonkezelőt üzemeltetek magamban, és el tudnám képzelni a dolgot. Részemről a munkaidő szabadon alakítható, általában elég a héten egy napot dolgoznom, de többet szoktam, mert szeretem amit csinálok. Szóval ilyen téren könnyen tudok alkalmazkodni bárki időbeosztásához. Mondjuk felelős munkája van, és elég megterhelő is tud lenni lásd napjainkban... Szóval az én esetemben inkább az lenne a kérdéses, hogy ő mennyire megfelelő számomra.

Szerintem az enyémhez hasonló haladást betöltő személlyel nem nagyon lőhetsz mellé. Mindenképp rugalmas legyen. Főleg ha te nem tudsz az lenni.

2021. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha én orvosnő lennék szintén orvost, ügyvédet, informatikust, közgazdászt vagy hasonló párt tudnék elképzelni.
2021. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Az ő tudásukat senki sem tudja elérni, felérni, így nincs hozzájuk mérhető, méltó személy.
2021. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
általában diplomásokkal, egyetemen ismerkednek meg.
2021. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok, párom (férfi) orvos. Bár egészségügyben dolgozok, csak szakmai bizonyítványom van, diplomám nincs. Ettől függetlenül boldogok vagyunk, semmit se számít a papír ebben.
2021. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!