Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akiértnodavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akiértnodavagyok a munkahelyen de szerintem elrontottam nála mindent?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársnőm akivel nagyon jól megvoltunk, nagyon tetszik nekem

Hétfőn mikor felállt az asztalától, megláttam hogy véres a széke kicsit meg a farmerja.

Félre hívtam diszkréten, majd mikor kettesben voltunk óvatosan szóltam neki, hogy hogyha szeretné, beugrok helyette amíg hazamegy nadrágot cserélni...


Ezután nagyon mérges lett, akkor ott le is teremtett hogy miért nézegetem őt annyira, az volt az utolsó hogy beszéltünk.


Azelőtt úgy éreztem van esélyünk, de most teljesen megvan sértődve, pedig csak segíteni akartam (azzal hogy szólok, ne legyen később kínos)


Ez tényleg bunkóság? Ezzel elronthattam mindent?


27/F+25/N



2021. dec. 16. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez mindenkinek feltűnő, kivéve annak, akinek átázott a nadrágja. Én örülnék, ha szólnának - egyszer voltam is ilyen helyzetben, ha nem szólnak akkor ki tudja meddig parádézom véresen.
2021. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy élném meg, hogy ő rontotta el nálam az esélyét.


Látod, hogy tuskó, akkor mit akarsz még tőle?

2021. dec. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a bunkó
2021. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon kellemetlen volt neki, de nem kezelte kellően éretten, te pedig ennél diszkrétebb nem is lehettél volna.
2021. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Mit rontottál el? Segíteni akartál. Inkább ő írta le magát előtted.
2021. dec. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem neki nagyon ciki ez és azért ilyen most .
2021. dec. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Azert ez mégiscsak női intiszféra.

Valszeg nem veled akart volna ertekezni a méhéről.


Inkabb ne szoltál volna mégha jot is akartál.

2021. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7# Szerintem nincs abba semmi, minden nő menstruál,nem egy titkolni való dolog ez. Nem értem, miért kellett ezen kiakadnia

27N

2021. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy a menstruáció a világ legtermészetesebb dolga, hálás lennék, ha szólna bármelyik kollégám ilyen esetben.
2021. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem nem bunkóság, sőt, de ő valószínűleg csak zavarba jött és elszégyellte magát (ami nyilván indokolatlan, mert hát ez egy tök természetes dolog, nincs hibás fél, de mindenki máshogy fogja fel ezeket, elég nagy tabu van még ma is a téma kapcsán).
2021. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!