Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a masszázsnéninek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a masszázsnéninek szimpatikus vagyok, ezért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Fél éve járok hozzá minden héten fél órára. Én 27 vagyok, ő 50 körül lehet. Nagyon csinos, jól tartja magát, nem mellesleg nagyon jól és erősen masszíroz. Mindig beszélgetünk, de nem folyamatosan. Én azt vettem le hogy ő is bír engem, mindig jó kedvvel fogad, mosolyog, és szívét lelkét beleadja a munkába.

Ma is voltam nála, amikor végeztünk és fel voltam már öltözve, beszéltünk még pár szót, majd széttárta a kezét. Megölelt és egy jó nagy puszit nyomott a nyakamra. Én is viszonoztam, de hozzá képest csak egy kisebb sikerült hirtelen, meg voltam illetődve. Boldog Új évet kívánt és én is neki, majd eljöttem.

Nem tudom elképzelni, hogy minden vendégéhez így viszonyul, szerintetek kivételesen csak velem volt ilyen, mert közelebb érezheti magát hozzám?


2021. dec. 29. 15:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Masszázsnéni. :D


Hát, ha a nyakadat puszilja, az egy kicsit furcsa nekem. De ennyiből nem vonnék le messzemenő következtetést. Ha bejön próbálkozz be. Mit veszíthetsz?

2021. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak bír téged.Ha nem fogdosta még a hátsód vagy a pöcsöd tájékát,akkor ne gondold túl.
2021. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak vámpír és megnézte mekkorát kell harapnia legközelebb. De az is lehet, hogy csak folyt az orra és valahová törölnie kellett. Vagy a pénztárcád közben kivándorolt a zsebedből...
2021. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Elveszíthetem a legjobb masszázst amit valaha kaptam. 😀 Párszor fantáziáltam már róla, megfognám a jó kis combját amikor fent fekszek az ágyon. Ha meg abszolút nem is gondolna ő erre, elég kínos lenne a szituáció. Arra gondoltam jövő héten viszek neki egy jó csokit, hátha megint megölel.
2021. dec. 29. 15:36
 5/26 A kérdező kommentje:
#2 Hát volt olyan amikor masszíroz, néha eléggé lejjebb csúszik a keze a fenekemhez, de ez lehet nem szándékos.
2021. dec. 29. 15:39
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tok nyugodtan rakerdeznel, hogy mas vendegekkel is ilyen?
2021. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jó ötlet. Legközelebb ha megint kapok, akkor megkérdem hogy más vendég is ennyi puszit kap?
2021. dec. 29. 15:44
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy adsz egy kontaktot, beneznek hozza az itteni incelek es kiderul majd az elmenybeszamolojukbol.
2021. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamat fényezni, de az itteni embereket szerintem nem sokáig fogadná ő.
2021. dec. 29. 15:54
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne gondold azt, hogy csak jótékonyságból csinálja, ő is pénzért dolgozik.
2021. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!