Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már hasonlót? Ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót? Ismerek valakit egy ideje, akárhányszor meglátom, valami furcsa érzés uralkodik el rajtam. Amikor először láttam, épp hogy csak elment mellettem, az arcát sem láttam.

Figyelt kérdés
Abban a pillanatban levert a víz, úgy vert a szívem mint még soha..és a mai napig ha veletlenul meglatom valahol, ugyanez,remeg kezem lábam, megszólalni nem tudok pedig caak látásból ismerem. Furcsa érzés.Olyan, mintha erre vártam volna mindig is... Történt már veletek hasonló?

2022. jan. 5. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Olyan vagy mint Yoda: vmi furcsa, nyugtalanito eres fogott el :)
2022. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Platoi szerelem. Probaltal mar megismerkedni vele?
2022. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen éreztem, az a gáz hogy közben férjnél vagyok.
2022. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan ismered csak látásból? Férfi vagy?
2022. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Valószínűleg több mint szimpátia (vonzalom). Ilyesmi történt velem is hónapokkal ezelőtt, egy baráti találkozón kézfogás közben éreztem hasonlót egy idegen felé. Utánaolvastam, és az igazság között lehet az is, hogy megérezted az emberi feromonját (ami az izzadságban is benne van) ezáltal lehet, hogy a tested tudatalatt is elkezdett vonzódni a személyhez. Ismerkedj meg vele, sok szerencsét kívánok :)
2022. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Kézfogás előttig meg lesem xartad?
2022. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!