Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok 20 èv korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 20 èv korkülönbségről egy párkapcsolatban? Számítana mások véleménye?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe, aki 20 évvel idősebb. Nincs volt felesége, vagy gyerekei. A barátaim nagyon elítélnék ezt a kapcsolatot, most is gyakran “fujjolnak”. Én tényleg nem akartam szerelmes lenni belé, egyszerűen így alakult. Hónapok óta csak ismerkedünk, nem volt köztünk még semmi.

2022. jan. 9. 11:55
A kérdező szavazást indított:
A kor nem számít
Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője
A barátok jót akarnak, látják, hogy nem illetek össze
Csak te tudhatod mi a jó neked
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Sok.
2022. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok? Miért nem történt semmi hónapokig, nem lehet, hogy félreérted a közeledését?
2022. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Engem sohasem érdekelt mások véleménye. Nem nekik akarok megfelelni, a saját életemet élem. Életem legjobb éveit egy 20+ évvel fiatalabb lánnyal töltöttem.
2022. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, sosem mások miatt választok vagy nem választok valamit. Viszont olyan barátaim vannak, akiknek adok a véleményére, ha valami nem tetszik nekik, racionálisan megindokolják, miért nem, de amúgy tiszteletben tartják a döntésemet, és csak akkor fújolnak, ha tényleg nagy gáz van. Ergo végiggondolom az ő érveiket.


Másrészt, én nem jönnék össze egy 20 évvel idősebb pasival. Amíg mindketten fiatalok vagyunk, de felnőttek, önállóak, aktívak, addig van rá esély, hogy nem lesz probléma. De amikor én 45-50 leszek, ő már nyugdíjas. Hacsak nem eszméletlenül fitt és jó a genetikája, akkor az évek előrehaladtával nőni fog a kettőnk közti különbség ilyen téren. Én szeretném megadni magamnak az esélyt, hogy a másikkal együtt öregszünk meg, hogy kevesebb esélyem legyen fiatalon özveggyé válni, stb. SOk mindent nem lehet elkerülni, nyilván, de amit lehet, azt igyekszem.

De itt azért már generációs különbségek is erősen közbeszólhatnak, pl. anyám részben ezért is vált el a nála 25 évvel idősebb apámtól. Ahogy idősödtek, fater egyre begyöpösödöttebb lett, egyre jobban ragaszkodott a régi dolgokhoz, egyre nehezebb volt kimozdítani.

Nyilván kivételek mindig vannak. De ilyesmiről kisebb-nagyobb mértékben az összes olyan ismerősöm beszámolt már, ahol nagyobb a korkülönbség, de a fiatalabb fél is középkorú már.

2022. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ne foglalkozz senki véleményével!! Nem sok, csak rajtatok múlik!
2022. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Szexre meg játszani jó, de komoly kapcsolatra már a 15 év is sok. Legyetek barátok extrákkal, vagy tartsd meg a portfóliódban más, korban jobban hozzád illő jelöltek mellett.
2022. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is a normális ábrát elmondja a véleményét és nem fujjog.

Senki véleménye nem kéne, h számítson. Te érzed mi van és hogy működik e, csak rajtatok múlik.

Annyit elárulnál hány évesek vagytok?

2022. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem fujjolasbol, de nem sok ertelme van. Gondolom 20 es 40 koruliek vagyok es teljesen mast akar az elettol ez a ket klrcsoport - felteve amennyiben olyan emberekrol van szo akik megfeleloen erettek. Ha mpst hozza igazodsz akkpr csak lemaradsz azokrol a dolgokrol amiket huszonevesen kene megelned.
2022. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok a 20 év hosszútávra. Ha a terveid között szerepel a családalapízás, akkor ne vesztegesd az idődet ilyen kapcsolatra. Ha nem akarsz családot, akkor mindegy, tart, ameddig tart. Úgysem egymás mellett fogtok megöregedni. Te mellette biztos nem :)
2022. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Amugy eselyes hogy jomodu vagy hires vagy vm tanar professzor guru az illeto es tudatalatt ez vonz. Egy egyenrangu kapcsolatban neked is tamogatni iranyitgatni kell,nem kiralykisassonykodni. Amugy meg legszebb eveid, minden ferfi teged akar ebben a korban, de csak most, utana ahogy oregszel, csokken a hodolok szama. 40 eves nokent is lehetsz 40es pasival, 25koruli sracnak akkor mar nem fogsz kelleni kapcsolatra. Jol gondold meg atugrod e ezt a teljes korosztalyt es mondjuk 20-tol 35ig erre a pasira aldozod magad, mert onnantol ha ujra kell kezdened, mar csak ugyanezek a 40esek jutnak. Szoval izmos fiatal meno sraccal lenni, kalandot atelni, korosztalyos dolgokat csinalni vele csak most tudsz. Ez tobbet nem jon vissza. En nem hagynam ki egy idos faszi.ert
2022. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!