Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elképzelhető, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy bizonyos nők azért nem kedvelik a TikTok lányokat, mert féltékenyek rájuk, mert tudják, hogy ők azok, akik sok pasinak bejönnek? (videóval)

Figyelt kérdés

Másként mi ok lenne a sok női kritikára? Mondjuk itt van ő:


[link]


2022. jan. 29. 21:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amint látjátok, 340 000 lájkot kapott az a lány. Nem kétséges, hogy népszerű.
2022. jan. 29. 21:57
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Elképzelhető, hogy felnőtt emberek nem tiktokoznak, mert tudod azt a kiskamaszoknak találták ki, hogy óraközi szünetben legyen mivel szórakozniuk.


Szerintem ne nagyon hirdesd, hogy felnőtt emberként ezen a szinten vagy.

2022. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A TikTok-ot sokféle ember használja, felnőttek is.
2022. jan. 29. 22:01
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért vannak nők (kevesen, de vannak) akiknek nem az a legnagyobb dicsőség az életükben, hogy megbasznák őket sokan.
2022. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam, de nekem azzal van bajom, amikor valaki valamivel dicsekedni akar, de direktbe nem meri megtenni. Pl ha mutogatni akarja a fenekét, akkor mondja azt, hogy "nézzétek, milyen szép kerek", ne azt, hogy "jógázom", és csak bepucsít.


De ez mindennel így van, aki a körmét csattogtatva magyaráz a semmiről, az mondhatná, hogy "nézzétek, de jó lett a körmöm", aki a pénzével, kocsijával menőzik, az is csak mutathatná simán ahelyett, hogy fura "cringy" módon akarna nagyzolni. Ha ilyet látok, ég a fejem, szekunder szégyenérzetem van.

2022. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab női kritikát nem láttam a kommentekbe. Másrészt ez a felnőtt rovat, nem a tini.
2022. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a lányok egy bizonyos életkor fölött (kb 16+) már nem nagyon foglalkoznak a tiktokos sztárokkal.
2022. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

Nézd meg a kérdés linkjét: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..


Szerinted hány hazai csaj üti meg azoknak a csajoknak a szintjét? 1000-ből 1-2?

2022. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem is tudnék a létezésükről ha nem lennék itt. Ez tényleg tini kategória. Férfiak se tudnak róluk mert máshol tartanak az életben. Csak a kanos, öregszűz lúzerek néznek ilyeneket és nyáladzanak rájuk. De az ilyenek nem is a nök célcsoportjai, ezek senkinek se kellenek, maradhatnak a farokverésnél és álmodozásnál, akát negyven évesen is.
2022. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
#8 mi van finomságoska, már a szépség kategóriában is reklámozod a nyomorod? Látom nagy sikerrel :D
2022. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!